امروز: پنجشنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۹ / قبل از ظهر / | برابر با: الخميس 14 رجب 1442 | 2021-02-25
کد خبر: 108300 |
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳ | ارسال توسط :
5 بازدید
۱۳۵
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

فصل جنوب (فصلی نو )، محمد بهرامی فعال سیاسی و شهردار اسبق یاسوج در خصوص تغییر و تحولات اخیر در آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و حواشی به وجود آمده در سازمان متولی آموزش و فرهنگ نکاتی واکنش نشان داد.


محمد بهرامی به فصل جنوب گفت: این دستگاه و عناصر آن جهت پرداختن هر چه بهتر به رسالت خود باید در فضایی قرار بگیرند که عاری از حاشیه، تنش و تبعیض باشد.


بهرامی با بیان اینکه فراغ خاطر اهالی زحمتکش این سازمان عریض و طویل اما مغفول مانده در پرتو توجه ، رسیدگی و مرتفع نمودن نیازهای مادی و معنوی محقق می شود اظهار داشت: جدای از مسائل معیشتی این قشر زحمتکش که نیازمند رسیدگی در سطوح کلان مدیریت کشوری است بخش دیگر مطالبه فرهنگیان عزیز از منظر مطالبات معنوی، توجه به منزلت و احترام اجتماعی آنها می باشد که از قضا در دست مدیران و سیاست گذاران استانی و شهرستانی بوده و معطوف به عملکرد آنها است.


وی با ابراز نگرانی از حاشیه های بوجود آمده در ماههای اخیر خاطرنشان کرد: متاسفانه در ماه های اخیر شنونده اخباری ناخوشایند در آموزش و پرورش مرکز استان هستیم که البته از نظر فرهنگیان محترم و اولیاء گرامی در هیچ زمانی نظیر آن رخ نداده است.


بهرامی تاکید کرد : تبدیل کردن آموزش و پرورش به بنگاه و حیاط خلوت سیاسی یک گروه خاص هیچگونه نه تنها برآیند مثبتی برای طیف به ظاهر حاکم نداشته بلکه باعث برانگیختگی اجتماعی، سیاسی و مردمی و همچنین بدنامی مجریان و متولیان آن دستگاه و تئوریسین های آن پروژه نامیمون دارد.


وی ادامه داد : سوال بزرگ چرایی بروز این برخوردها و سوال بزرگتر چرایی بی تفاوتی مدیران ارشد آموزش و پرورش و همچنین دستگاه های نظارتی است. نهادینه سازی اجتناب از سیاسی کاری در آموزش و پرورش و دانشگاه ها و توجه به اصل شایسته سالاری و کارایی انسانی همواره دغدغه اینجانب بوده. این موضوع یک نگرانی عمومی است که در مدت اخیر از سوی فرهنگیان، اولیاء و فرزندان آنها فریاد زده می شود و یک ناراحتی دیگر در ایام کرونایی است.


وی اضافه کرد : اما سوالی که در ذهن اینجانب وجود دارد این است که چه منفعتی وجود دارد که اینگونه به جان همدیگر میفتیم؟


چه منفعتی وجود دارد که اجازه لگدمال کردن شخصیت موثرترین عضو جامعه را به خود می دهیم؟

چرا باید یک معلم در آخرین سالها و ماههای خدمت خود به جای ارتقاء در مناصب مدیریتی جهت برخورداری از مزایای مالی بسیار جزئی برای بازنسستگی مورد بی احترامی و برخورد سلبی قرار بگیرد؟

چرا برخی آموزش و پرورش را پیشتاز و جلودار تسویه حساب های سیاسی و قومی و منطقه ای میکنند؟

به گزارش فصلی نو ،شهردار اسبق یاسوج گریزی به دوران مدیریت خود و بحث ناپسند مسائل قومی، قبیله ای و منطقه ای زد و بیان کرد: مرکز استان به عنوان پیشانی استان مرکز ثقل جریانات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مردمی است. دامن زدن به چنین موضوعاتی باعث شعله ور شدن آتشی می شود که تر و خشک را با هم می سوزاند. اگر دقت کنید حداکثر جانب انصاف در زمان در زمان شهرداری بنده در شهر یاسوج رعایت شد، عبور از سیاسی کاری و توجه به شایسته سالاری و چرخش نخبگانی خالی از هزینه نیست اما در مقابل نتایج مثبت بی شماری به دنبال دارد و مهمترین عامل موفقیت مجموعه شهرداری یاسوج در زمان بنده همین دلیل بود.


محمد بهرامی در ادامه افزود: معاونین، مدیران، شهرداران مناطق، مسئولان و مدیران عامل ساز مان های زیر مجموعه شهرداری و همچنین توزیع خدمات و امکانات شهری در این شهر در زمان اینجانب مواردی هستند که مورد تائید همشهریان عزیز می باشد.


وی ادامه داد : نمونه بارزتر این موضوع جمعه بازار شهر یاسوج است. اگر دقت کنید نود درصد غرفه های این بازار در اختیار اهالی بویراحمد سفلی قرار گرفت. همین افراد بیشتر از سایرین در تنگنای اقتصادی قرار داشتند و بزرگترین کمک به معیشت آنها صورت گرفت..


بهرامی تصریح کرد: باید تلاش کنیم مرزهای ناپسند قومی و سیاسی، علیا و سفلی، چپ و راست و سردسیری و گرمسیری را از میان برداریم. نفی مردم از حقوق مدنی آنها تاوان سنگین و غیر قابل جبرانی به دنبال دارد آنچنانکه آسیب وارده به برخی جریان ها به خاطر چنین برخوردها و مرزبندی، آنچنان شدید بوده که تاکنون جبران نشده و تلاش بزرگان آن جریان ها هم تاکنون بی نتیجه مانده است.


بهرامی گفت : در زمانه ای به سر می بریم که به لطف تکنولوژی و آزادی نسبی اجتماعی و همچنین وجود رسانه های جمعی اخبار و رویدادها در کمترین زمان ممکن به دوردست ترین نقاط می رسد. همه افراد دارای قدرت تحلیل و تصمیم گیری هستند، موضوع قوم گرایی و قبیله گرایی تفکری واپس گرایانه بوده و مورد نکوهش و سرزنش است. ما همه از یک تباریم و با تلاش، شجاعت، مجاهدت و از خود گذشتگی نیاکان و بزرگان ما بود که به منزلت و جایگاه فعلی رسیدیم، گذشتگان ما در خوب و بد و خوشی و ناخوشی کنار همدیگر بودند. آنها با وجود زندگی در زمانه ای که هنجارهای شهری حاکم نبود و جامعه دارای ساختار ایلی و قومی بود باز هم مانند امروز با همدیگر برخورد نمی کردند و سرشاز از گذشت و بزرگی و عاطفه و انسانیت در قبال همدیگر بودند. به هر حال گذشته و تاریخ خود را نباید از یاد ببریم.


محمد بهرامی در ادامه در خصوص قوم گرایی، خطاب به مدیر و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و مناطق دیگر گفت؛ بنده به طایفه محترمی که مدیر آموزش و پرورش خود را بدان منتسب میداند وابستگی فامیلی دارم و همیشه مورد احترام بنده بوده اند. لازم است دوستان اجازه ندهند اتهام قومیت گرایی که از مدت ها پیش جریان ندای وحدت را نشانه گرفته بود پررنگ تر از این شود. تاکید می کنم نگذارید شان و شخصیت این طایفه محترم لگدمال شده و از صداقت آنها سوء استفاده گردد. این موضوع میتواند بعدها باعث نادیده گرفتن شایستگی فرزندان این طایفه بواسطه تمامیت خواهی عده ای فرصت طلب شود و پذیرفتنی نیست به جای شایسته سالاری، نسخه منسوخ شده قومیت گرایی را اشاعه دهید.


شهردار اسبق یاسوج با بیان اینکه شنیده ها حاکی از کثرت شکایات مردمی از آموزش و پرورش است یادآوری کرد: قطعا بخشی از این شکایات به پایتخت منعکس می شود و این موضوع می تواند تصویر نامناسبی از این شهر، دیار و استان ترسیم کند. کنار زدن و منزوی کردن نیروهای شاخص و صاحب فکر در آموزش و پرورش و عبور از خطوط قرمز ، حذف نیروهای اصلاح طلب و اصولگرا و حامی دولت به بهانه عدم همراهی با جریان سیاسی حاکم، غیر منطقی و نامعقول و تمامیت خواهانه است.


بهرامی در پبام دیگری خطاب به بزرگان و متنفذین طوایف گفت: ایلات و طوایف بخش مهمی از سرمایه معنوی و اجتماعی این استان هستند. بزرگان بویراحمد خصوصا ریش سفیدان طایفه بزرگ تامرادی به عملکرد افرادی که با ناپختگی موجب بدنامی طایفه خود می شوند ورود کنند و این افراد را به مسیر صحیح رهنمون کنند.


وی خطاب به زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت : این انتظار وجود دارد که مدیر کل آموزش و پرورش به این دغدغه رسیدگی به موقع و اساسی و موثر داشته باشد. فرزندان این مرز و بوم را فدای منافع و مصالح سیاسی نکد. در پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان شهر یاسوج و اطراف آن و رسیدگی به مشکلات آنها با توجه به ترکم جمعیتی اهتمام بیشتری به خرج دهند

منبع خبر ( ) است و فصل جنوب در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09173410495  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطفصل جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نظرتان را بیان کنید

  تعداد نظرات منتشر شده: 135
  1. نویسنده :صالحی

   بله واقعا دیدیم داخل شهرداری چه قشنگ شایسته سالاری کار میکردی تمام فامیلت در دوران جنابعالی یا معاون بودن یا جاهای مهم شهرداری جایگاه داشتن ودر دوران سیاه جنابعالی از فامیلا بالای ۲۰۰ نفر از پنجم ابتدایی تا بالاتر روی کار آوردی حتی از یک خانواده ۵ نفری ۴ نفرش را سر کار آوردی ولی از ۷۰درصد مردم این شهر که علیا بودن ۵ نفر سر کار نیاوردی شهرداری چقد حقوق میداد که همه وابستگان ونورچشمی های شما ملیاردر شدن فراموش کردی به نظرم حافظه کوتاهی داری از کارهای خودت

   1. نویسنده :ناشناس

    جناب صالحی ..
    بهرامی .اریوبرزن اورد…پایتخت طبیعت اورد…تیم فوتبال اورد….بیه چکارکردن

  1. نویسنده :فرهاد

   متاسفانه اموزش وپرورش جولانگاه قبیله گرایی و عقده کشایی است

   1. نویسنده :مختار

    هیچ دوره ای مثل این چند ماه اینقدر عقده گشایی و تسویه حساب تو کل ادارات استان به اندازه آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد رواج پیدا نکرد

    1. نویسنده :ناشناس

     به جناب دکتر بهرامی بفرمائید اگر دلسوز آموزش و پرورش هستید چرا در دوره های قبل این حرف ها را نمی زدید مگر به خاطر نداری که مدیران قبلی می گفتند بین علیا و سفلی باید دیوار بکشیم

   1. نویسنده :محمد

    نگاهی به عقبه خودت بنداز وببین چه بر سرشهرداری یاسوج آوردی کلا مورثی کردی شهرداری را انوقت نقد وانگ قوم گرایی میزنی

  1. نویسنده :نسیم دنا

   حرفهای دکتر بهرامی کاملا درست هست
   بی عدالتی در آموزش پرورش بیشتراز قبل شده و بوده….

  1. نویسنده :نیر سربلند

   با سلام خدمت جناب بهرامی. اگر چه بنده هیچوقت به جنابعالی رای ندادم اما خدا میدونه حقیقت را بیان کردید و بی انصافی در کلامتان ندیدم. متاسفانه عملکرد عده ای افراطی در آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی تنها در راستای عقده گشتیی بوده و فقط اعتبار و آبروی ایل تامرادی و سایر طوایف سفلی نشین را بر باد فنا می دهند.

  1. نویسنده :منصف

   تو نگران خودت باش که الان می‌خواد خودی نشان دهی و علیا سفلی به زبون میاری خیالت راحت علیا عاقل تر از اونه که بخواد با تو کنار بیاد چون تکلیفت با خودت م مشخص نی متاسفانه نه آرای حزبی میاد طرفت نه قومیتی
   خودتو‌ بیشتر از این خراب نکن
   بارهای بار جمعه بازار به زبون آوردی که چهره زشتی به شهر داد الان همه متوجه اشتباه شدن دررن جمع ش می‌کنن کار شاخی نکردی یه زمین خالی بود که با هزینه خودشون اسکلت پلیتی کردن بله اسکلت پلیت

  1. نویسنده :پردل ی

   جناب بهرامی،شما مهره سوخته هستین،ی نگاه به عقبه خودتون بندازین که زمانی که مرحوم پردل ریاست شورای شهر یاسوج بودن با حمایت ایشون شدین شهردار،حالا ما تامرادیا و طایفه قاید شیرو که آقای دلشاد نیز از این طایفه هستن شدن قوم گرا،خررا جونی دیگه حناتون رنگی نداره،دوستان عزیز به همین نکته دقت داشته باشین،از معاونت مالی دانشگاه آزاد شدین شهردار،با این فرافکنیها نمی‌تونید رای جمع کنید

  1. نویسنده :هادی خوش...

   از کدام آینده حرف میزنید؟؟؟ طی سالهای اخیر کدام ظرفیت از استعداد های ایل تامرادی ب کار گرفته شد؟
   ما الان نزدیک به ۱۰ ساله ک شکایت داریم!تو هیچ اداره ای مشکل ما رو بدون اذیت کردن انجام نمیدن!!

   دست خدا بالاتر از همه دست هاست…

  1. نویسنده :سیسخت

   قراربه کام همیشگی نیست که جناب بهرامی کام اوتلخ شده
   قلم رانده برتندی خالی شدن جیب دوستانش

  1. نویسنده :سیسخت

   مث اینکه بهرامی هنوزهم ازشکستش درانتخابات دل درده
   قراربه کام همیشگی نیست که جناب بهرامی کام اوتلخ شده
   قلم رانده برتندی خالی شدن جیب دوستانش

  1. نویسنده :حسنی

   من به دکتر بهرامی رای ندادم ولی بدلیل ابراز این واقعیت دوستش دارم انصافا آموزش وپرورش ضعیف ترین دوران را تجربه می کند

   1. نویسنده :فرهنگی

    الحق والانصاف آقای بهرامی به نکات مهمی اشاره کردند وتمام مطالبشون درست وصحیح می باشد …هر که هم شک داره ی سر به اداره شهرستان ومدارس بزنه …

   1. نویسنده :ناشناس

    برا در قانون کار همین هست هر کس آمد باید نیرو همسو خودشو بزار ..یعنی قبلا اینجوری نبود .بهرامی الافه

  1. نویسنده :ناشناس

   ای برادر تا بوده همین بوده و تا هست همین هست
   هیچ امیدی به درست شدن نیست ، تنها موردی که به جایی نرسد فریاد هست .
   تا قانون حاکمیت پیدا نکند که انتصاب و استخدام و حق و حقوق افراد و اشخاص بر اساس شایسته سالاری و توانایی تهیین گردد و ممشخص شود ، همین بدبختی ها و حق کشی ها را در جامعه داریم .

  1. نویسنده :ناشناس

   بزاریت هر کاری دوست دارند انجام دهند .چون فقط همین چهار سال است.اینقدر بی جنبه بودن وهستند .البته! نه همه بلکه ی عده ای از این طایفه.

  1. نویسنده :شورم

   ریش سفیدان تامرادی هم در حال حاضر زورشون به این آدمل بی جهت نمیرسه.

  1. نویسنده :علی

   بزاریت هر کاری دوست دارند انجام دهند .چون فقط همین چهار سال است.اینقدر بی جنبه بودن وهستند .البته! نه همه بلکه ی عده ای از این طایفه.

  1. نویسنده :هم استانی

   با سلام و تشکر از آقامی مهندس بهرامی و سایت وزین فصل نو.
   به نظر اینجانب این جماعت باید برای یکبار به قدرت میرسند تا ماهیت و باطنشان آشکار شود و تا مردم بویراحمد و مردم استان آنها را بشناسند.

  1. نویسنده :فرهنگی دلسوخته

   آموزش و پرورش را به لجن کشوندن. دیگه چیزی ازش نمونده.

  1. نویسنده :معلم

   بعداز۳۳سال خدمت درآموزش وپرورش ،امسال سیاه ترین دوران را داریم تجربه میکنیم که حتی به خدمتگزارهم رحمی نیست واین کارجزلطمه به یه طایفه بزرگ نیست.اف براین همه ناپاکی وپلشتی

  1. نویسنده :مراد حاصل

   راه روشن فردا

   1. نویسنده :ناشناس

    سلام جناب دکتر بهرامی اکر بخواهید موفق باشید باید ازهمین حالا به میان مردم بیاید تهران را رها کنید مردم رابه یک نظر نظاره کنید البته خدا مردم ازاین بدترشان باشد

    1. نویسنده :ناشناس

     سلام برادر به جای ۴ سال ۱۲ سال این روند ادامه دارد و دکتر بهرامی ۱۲ سال دیگه هم بیاید پیروز نخواهد شد چون کارنامه قبلش این را میگه

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بر بهرام دلشاد دیکتاری برخورد میکند

   1. نویسنده :راستی ازیاسوج

    جناب بهرامی اولا هروقت میخواهی مردم تامرادی رافریب دهیدمیفرماییدخواهرزاده هستم دوماشمابواسطه همین مردم سکان شهرداری رابه دست گرفتی ونمک نشناسی نداشته باش سومااگه انصاف داری ودروغ نمی گوییدسازماندهی نیروی انسانی به خاطرکروناوشرایط سخت عمومی نبوده وجهت صحت موضوع ازفرهنگیان منصف سوال بپرسیدرابعادراموردیگران خودشیرینی ودخالت نفرماییدآدم زنده آن هم فرهنگیان نیازبه وکیل ندارندهرکه ادعایی داردخودش توانایی پیگیری رادارد.دایه بهترازمادرشدیدخامسابه گدشته خودودوستانت ومسولین قبلی نظری بیندازبعداظهارنظربفرماسادساطبق فرموده علی (ع)انچه برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسندوبالعکس وامام حسین (ع)فرمودنداگه دین نداریدلااقل ازاده مردباشیدهفتم جمعه بازارمنافع عمومی مردم یاسوج هستش وهر روزکاروان شمادرشهرداری دنبال واگداری به دوستان خودبانام اوقاف بودیدهشتم دیدگاه خودتان راتغییردهیدوهمیشه ثابت قدم ویکرنگ ویکروباشیدزیراهمین موضوع باعث بی اعتمادی به جنابعالی شده است سوال دارم لطفاشماراست هستی یاچپ اصولگرایااصلاح طلب علیایاسفلی درطول تاریخ این ایل عامل وحدت وانسجام ودارای صداقت در استان بوده است و……انشاالاه نسنجیده سخن نفرماییدوبینش ورفتارخودرااصلاح نماییدکه تهمت ودروع نتیجه ای جزشکست نداردودرجامعه عامل تشویش افکارنشویدبه پرونده وسابقه مسولان قبلی وتهمتهای همیشگی انهاتوجه وحداقل اجازه دهیدتاشش ماه ازعمرمسولیتهای جدیدبگدردبعددلسوزودایه غلیط ترازمادرشویدازخدابترسیدتاکی تاکی تاکی دروغ وتهمت وبازی وزیرسوال بردن حیثیت مر م ببخشید

  1. نویسنده :کارمند آموزش وپرورش

   با سلام ودرود
   متاسفانه کاملا عقده ای عمل کرده اند،حتی به سرایه دارها هم رحم نکرده اند وکلا یک سری ادم بی سواد وبی تجربه را پست داده اند ومسئولیت داده اند،
   واقعا باید تاسف خورد از این همه عقده،از این همه حقارت

  1. نویسنده :دادیان

   درود بااینکه از مخالفان‌شما بودم ولی حرفهای بحقی زدین وازاین ترفند بال وپایین استفاده کردن برای منافع خودشان کل بویراحمد پایین را نابود کردن وقولهای دادن که قابل حل نیست ایشون هم از اونماینده های یک دوره است

  1. نویسنده :خطاب به هادی خوش...

   همینقدر بس که در زمان هدایت خواه و زارع پای همه تون به شهر باز شد و به استخدام و ریاست و مسئولیت رسیدید. اگر منطقی در کار می بود باید توی مناطق خودتون میموندید و میزدید ت….

  1. نویسنده :پوریا

   با سپاس از دکتر بهرامی، متاسفانه آموزش و پرورش بویراحمد شان و منزلت جامعه فرهنگیان را لگد مال کرد و جایی برای تخلیه عقده های سیاسی شد.

  1. نویسنده :مهدی

   جون خوت کم گپ پیک بزن، خودتون و طرفداراتون بودین تو انتخاب بویراحمد علیا و سفلی راه انداختین

  1. نویسنده :بویراحمدی

   پادشاهی کلو (ملخ) چهل روزه.نطمئن باشید این جماعت بی جنبه و فقیر دیگر تکرار نخواهند شد چرا که سیراتی در کارشون نیست. این….. در صورت لزوم فک و فامیل خودشونم له میکنن و برای رسیدن به قدرت به همدیگر هم رحم نمیکنن.

   1. نویسنده :حسین

    خودت کلو(مخل) هستی .ایل تامرادی به وسعت ۵ شهرستان بویراحمد دنا مارگون دهدشت وچرامه
    بی خودی چرت وپرت نگو تا روشنفکر ۱۶ سال نماینده نمونه سیر نمیشیم

    1. نویسنده :ناشناس

     در زمان زارعی دیودیده یزدانپناه و ولی مدیر دیگه از ایل تامرادی گذاشتن و واقعا برا پایین کوتاهی نشد. کمی انصاف داشته باشید. و الان جنگ و جدل شما باداقای بهرامی چه ربطی به زارعی و طایفش داره. طائفه تامرادی با تیرتاجی فامیلی های سببی و نسبی زیادی از گذشته دارن لطفا رعایت کنید

  1. نویسنده :ناشناس

   چرا در دوران زارعی که تمام ادارات از طایفه خاص ایشان ب مدیریت رسیدند چیزی نمیگفتی؟؟ انهم با جمعیتی ب مراتب کمتر## دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس

  1. نویسنده :امید

   بهترین دوران آموزش وپرورش همین دوران است
   چون منافع عده ای بعد از سالها به خطر افتاده
   برگرد یه نگاهی به قبل کن ببین چه کسانی بودند
   عده ای خاص ،، دکتر بهرامی عزیز شما تو پایتخت خوش باش کاری به سیاست نداشته باش ،دوران شما تمام است
   زنده باد مدیر توانمند آموزش وپرورش بویراحمد

   1. نویسنده :زیلایی

    متاسفانه در آموزش و پرورش عشایر آقای رضایی برای خوش خدمتی به دوستان جدید صد در صد تغییر رویه داده و حتی برادران آزاده که از نزدیک ترین دوستان ایشان بود به مدارس بردپهن تبعید کرد که بسا چند صباحی بیشتر حکومت کنند

   1. نویسنده :سکوت

    رض…. فقط منافع خودشو در نظر میگیره.یک آدم بوقلمون صفت که عشایر رو به منجلاب کشید

  1. نویسنده :علیا

   اتفاقا خودت عمدا این موضوع را بیان کردید تا به آن دامن بزنید و به خیال خام خود اجماع در علیا به نفع خودت ایجاد کنی.
   زهی خیال باطل
   برا چهارمین بار هم ….خواهی شد

  1. نویسنده :وحدت

   اولا که آقای دلشاد در بحث سواد و رتبه ی علمی یک دکتر می باشند،تنها زمانی که اداره آموزش و پرورش به مدیریت واقعی خودش رسیده تو این زمان بوده؛لازم می‌دانم که به این افرادی که دارند بی فایده تبلیغات سوء می کنندالکی وقت خودشان را صرف این متن های بی اثر ننمایند و بنشینند یک سریال تلویزیونی نگاه کنند.

  1. نویسنده :اصلاح طلب

   سلام خدمت هم استانیها.دکتر بهرامی بدون پرده حرف زدند،از قدیم میگفتند هرکه تو را به گریه انداخت دوست خواهت هست نه آنکه به خنده آوردت…انتظار همین است که ریش سفیدان و بزرگان و سیاسیون ورود کنند تا جایگاه و عابروی ایل سترگ تامرادی که جریان ندای وحدت را یدک میکشد خدشه دار نشود.

  1. نویسنده :مهدی

   باسلام آقای بهرامی چرا زمانیکه به همین جمعیت حداکثری توجهی نمی شد نمی گفتی طایفه گرایی چرازمانی که شهرداربودی توجهی به همین جمعیت حداکثری نمی کردی فقط طایف خودت واقوام تو میدی آقای بهرامی اگه تومهندس بهرامی شدی فقط به لطف وبزرگی همین طایفه بودکه اونوقت می گفتی خواهر زاده شماهستم اما الان که منافع تو تامین نمیشه بدنام میشن نه آقای بهرامی دریا بایه قطره خون نجس نمیشه حنای تو دیگه رنگی ندارد وبااین حرفاهیچ چیزی بدست نمیاری مطمئن باش توهمون شهردار بودن هم ازسرت زیادی بود….

  1. نویسنده :پوریا

   پادشاهی خ…. همینطور است و زیاد طول نمی کشد، واقعا جنبه مدیریت را نداشتند

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بر بهرامی شجاع

  1. نویسنده :ناشناس

   درودبردکتربهرامی واقعا بزرگ مردی هستش انشالله این دفع قبول بشی که دیگه ما معلم ها از این سیاسی کاریها راحت بشم به امیدخدا ایدفعقبول هستش

  1. نویسنده :ناشناس

   چرا ظرفیت بعضی افراد اینقدر پایینه چرا حرف حق ب بعضیها نمی سازه چرا هرکسی حرفی میزنه فوری ربطش میدین ب طایفه گرایی. خود کرده را تدبیر نیست. وقتی ی آدم بی سواد و بدون کارنامه فقط بخاطر کوتاهی ی عده آدم ب اصلاح روشنفکر راهی مجلس میشه نتیجه همین میشه. این اولشه. چهار سال باید تاوان اشتباه خودمون رو بدیم. چ نخبه ها ک گوشه نشین شدن و صد افسوس نابخردان میدان داری میکنن

  1. نویسنده :کلانتر

   درود بر دکتر بهرامی
   عقل و دید مردم در ظاهر است نه در باطن الحق که به حق و به جا گفتید همیشه واقعیت خاموش نیست راه روشن همشه بیدار و پایدار خواهد ماند

  1. نویسنده :یک معلم طرفدار حق

   با سلام خدمت جناب دکتر بزرگوار.که واقعا مردم کورکورانه همه چیز را باختند و درست تصمیم نگرفتند.واقعا این شهر به ریاست شما احتیاج دارند.
   اموزش و پرورش هم دیگه گندش درومده.داره دستی دستی ما رو به سمت مرگ میکشونن.دانش اموزی نیست ولی بالاجبار لاید معلمها و معاون و مدیر برن مدرسه تا ظهر.این هست شان معلم.در کشورهای خارج اولین مقام و حقوق برای معلم هست.ولی اینجا اخرین میشه معلم.با سپاس از مرد دلیر اقای دکتر بهرامی.از طرفداری از قشر معلم.

   1. نویسنده :ناشناس

    تا الان یه مدیر مدرسه جابجا نشده ،اگر یه نفر تو بویراحمد مدرک بیاره که مد ی د مدرسه ای جابجا شده راست میگن

  1. نویسنده :معلم

   جناب آقای راستی اینهمه دروغ چرا…تمام معاونین مدارس را خلع وتامرادی گذاشتن جاشون ..غیر این نیست

  1. نویسنده :رضا

   به نام خدا۰درجواب اون دوستی که نوشته آقای دکتر بهرامی به طایفه وایل شریف مورد نظر حمله کرده، اتفاقا باید عرض کنم که ابن دوست بزرگوار اصلا مطلب را نخوانده یا واقعا بی سواد وخیلی خیلی مبتدی هستند اتفاقا جناب دکتر از هویت وشرافت این ایل شریف دفاع کردند تا حدود زیادی که جناب روشنفکر را می شناسم یقین دارم که چنین حرکتهای شتاب زده۰حرمت شکن ۰در آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد را قبول ندارند۰بنده نزدیک به ۳۴سال در آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد تدریس کردم مطلب دکتر را تایید میکنم۰واقعا چوب حراج بر حرمت معلم زده شده است ۰رفتارهای تند وگزنده وبچه گانه۰بی حرمتی۰ به اوج خودش رسیده است

  1. نویسنده :پاتاوه

   لیاقت ت….. ببشتر از این نیست! وقتی افراد شاخص و توانمندی مثل آسپار و مهندس درخشنده را رها میکنن و می چسبند به یک آدم ضعیف و عاجز و بدگمان بایدم برای هیچ بدنام دو عالم بشیم.

  1. نویسنده :فرهنگی

   آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین مجموعه آموزشی و همچنین با داشتن بیشترین جمعیت نیروی انسانی و همچنین نقش بسیار مهم آن در بحث آموزش نقش بسیار بالایی دارد و سم و افت نهادهای مهمی همچون آموزش و پرورش و دانشگاه ها نگاه حزبی سیاسی و طائفه ای می باشد پس باید این نهاد بسیار مهم بدور از نگاه های حزبی و طائفه ای اداره بشود و در این شرایط سخت کرونا باعث آرامش بشوند قطعا نگاه طائفه ای آموزش و پرورش را به محاق خواهد برد

  1. نویسنده :سررود نشین

   این رو…. ضعیف و عاجز عرضه نداره یه مدیرکل بذاره یا یه غیر بویراحمدی را از ریاست خلع کنه . فقط میتونه بچه های بویراحمد را حذف کنه بیچاره

  1. نویسنده :فرهنگی

   افرین بر این قلم
   برای صحت گفته‌های ایشان سری به جمعه بازا بزنید
   تا واقعیت معلوم شود

   1. نویسنده :فرهنگی

    سلام . به منظور تنویر افکار عمومی و در پاسخ به جو سازیهای کثیف رسانه ای و سواستفاده افراد معلوم الحال که تاریخ انقضاء آنها پایان یافته ،مجبوریم که به اسم ، تک تک مدیران و معاونین مدارس را به همراه گرایش سیاسی و جغرافیای زندگی آنها رسانه ای کنیم . تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد …

    1. نویسنده :ناشناس

     جناب ارامش حرف شما کاملا از روی تعصب است
     اقای حسن زاده بیش از ۱۲نفر از تامرادیها را در اموزش پرورش به عنوان کادر اداری به کار گرفت
     اگه دوست داری تا نام ببریم
     دلشاد تمام معاونان مدارس را تغییر داده وبه انها
     قول داده که شما سال دیگر مدیر همان مدارس می شوید که الان معاونش هستید
     ۹۰درصد کادر اداری اموزش پرورش را تغییر داده
     و همه از اقوام خودش وطایفه‌اش هست
     بحرانی‌ترین اموزش‌پرورش در این ۴۰سال،اموزش پرورش بویراحمد هست

     1. نویسنده :خدادوست

      حرفتون خیلی خنده داره،شپا میگید یه مدیر هم جابجانشده؟؟بابا اینا به سرایدار هم رحم نکردن😂

     1. نویسنده :امیر

      نام ببر

  1. نویسنده :آرامش

   بنده معلم ،خدا را شاهد میگیریم ،بهترین و شکوفاترین دوره آموزش و پرورش در این چند ماه رخ داده،جناب آقای دلشاد و حمید لقمانی آموزش را در بویراحمد زنده کردن،آموزشی که جناب حسن زاده جسدش را لگد مال کرده بود.اینها حتی یک مدیر مدرسه را جابجا نکردن اگر حتی یه نفر جابجا کروه بودن درست میگن،این هم تهمت و افترا روا نیست جناب آقای بهرامی .شما پوکر کردین و ناراحت هزینه های میلیاردی

  1. نویسنده :رضا

   ۸درود بر دکتر بهرامی

  1. نویسنده :رضا

   اموزش و پرورش بویراحمد برای اولین بار در تاریخ اینچنین لگد مال شده است انهم توسط یک‌مشت افراد بی سواد و عقده ای

  1. نویسنده :صدرا

   ممنون از دکتر بهرامی که حرف صدها معلم را زدند.

  1. نویسنده :محمد

   درود بر دکتر بهرامی که هیچگاه از واقعیتها فرار نکرد،منافع شخصی را برای منافع جمعی هزینه کرد،اعصاب خودش را خورد کرد تا اعصاب عموم خوش باشد،گفته هایش را گفت تا شاید نخبه ها صدایش را بشنوند و از رفتارش تمام قد دفاع کنند.دکتر بهرامی از من بنویس که حقیقت همیشه تاوان دارد.میدانی که گالیله وقتی کشف کرد که زمین میچرخد او را مورد مجازات قرار دادند و چون دید به او میتازند با یک جمله صدای مخالفان را خاموش کرد و گفت آهای زمین من اعلام میکنم که تو نمی چرخی ولی تو بچرخ.انشاالله که واقع پذیر شویم

  1. نویسنده :کربلایی کریم

   بنده به عنوان یک عضو کوچک از ایل تامرادی ضمن تایید بخش زیادی از این مطلب اعتقاد دارم که باقیمانده احترام و آبروی تامرادی در بویراحمد توسط افرادی که حول دکتر روشنفکر جمع شده اند نیست و نابود می شود. دو سال دیگر مردم بویراحمد نه اعتمادشون هم به صداقت و هم به شجاعت ایل تامرادی از بین خواهد رفت.

  1. نویسنده :سیسخت

   یکی نیست به بهرامی بگه چه معیار و ملاکی برای سنجش افراد در نگاه ناگیرای جنابعالی وجود داره جز کبر اهریمنی و شیطانی .جناب دلشاد استادند مدیرشجاع آن اداره هستند وهم نیروی سیاسی توانمند و صاحب تجربه اند .حالاشمابهرامی بگو در این میدان زندگی چه جوهر وجود وشایستگی از خود در چنته داری که چنددوره درانتخاب شرکت کردی وشکست های پی درپی خوردی که نگاهت افراد نمی گیره جز با این نوع گفتار و کلام بی وجودی خودته نشان می دهید جناب آقای دلشاد اکنون از جایگاه ویژه ی علمی فرهنگی سیاسی و پاکدستی برخورداره همه را باید محترمانه و عالمانه به نقد کشیدنه اینکه توهین وتخریب کنید و حرمت و نظر هرکس باید محترم باشد اگه می خوای بزرگ بشی دیگرانه با نگاه بزرگوارانه ببین

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بر کار بهرامی شجاع

  1. نویسنده :اینجا

   تمام کارشناسان اداره آموزش و پرورش بویراحمد و تمام معاونین مدارس لغو ابلاغ شدند. دلیل اینکه مدیران مدارس لغو ابلاغ نشدند هم منع قانونی داشت، تاکید می شود منع قانونی داشت. تمامی این مسائل هم بخاطر مدیریت ضعیف آقای لقمانی است که مدیریت طایفه ای دارد نه شایسته سالاری

  1. نویسنده :سیسخت

   یکی نیست به بهرامی بگه چه معیار و ملاکی برای سنجش افراد در نگاه ناگیرای جنابعالی وجود داره جز کبر اهریمنی و شیطانی .جناب دلشاد استادند مدیرشجاع آن اداره هستند وهم نیروی سیاسی توانمند و صاحب تجربه اند .حالاشمابهرامی بفرما در این میدان زندگی چه جوهر وجود وشایستگی از خود در چنته داری چنددوره درانتخاب شرکت کردی وشکست های پی درپی خوردی که نگاهت افراد نمی گیره جز با این نوع گفتار و کلام بی وجودی خودته نشان می دهید جناب آقای دلشاد اکنون از جایگاه ویژه ی علمی فرهنگی سیاسی و پاکدستی برخورداره همه را باید محترمانه و عالمانه به نقد کشیدنه اینکه توهین وتخریب کنید و حرمت و نظر هرکس باید محترم باشد اگه می خوای بزرگ بشی دیگرانه با نگاه بزرگوارانه ببین

  1. نویسنده :صداقت

   شرایط سخت اقتصادی جامعه و شرایط کرونایی میطلبد به داد هم برسیم،همدیگر را درک کنیم.این نیز میگذرد اما آنچه میماند روسیاهی عده ای است که نمیپذیرند.ایل بویراحمد با افتخار در ایران سری بلند و پُر آوازه دارد.شایسته نیست تعصبی و عجول باشیم،از مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان توصیه ی ککاگری دارم ،تحت تاثیر جوگیریهای زودگذر قرار نگیر که دیر یا زود مردود میشوی و این عدالت است که قضاوت میکند.در هر حال خدا را فراموش نکنیم

  1. نویسنده :ناشناس

   با سلام در زمان دکتر بهرامی،حراست ایشان آرام بن تامرادی
   معاون شهرسازی خلیلی سیسختی،معاون مالی باقرپور تیرتاجی،شهردار ناحیه عبدی پور سادات مهریان،معاون فرهنگی محمدیان سادات شاه قاسم،خدمات شهر شیروان پناهی جلیلی،
   فقط یک معاون از ایل آقایی مهندس تیموری بابکانی،ایشان نشان دادن قومیت مهم نیست و شایسته سالاری مد نظر هست و همین موضوع هم باعث موفقیتش ‌بود،

   1. نویسنده :ناشناس

    با کمک چه کسی شهردار شد . آیا اگر مرحوم غلامعلی پردل و حمایت ایل تامرادی نبود تا صد سال شهردار میشد .
    بیاییم با آمار و ارقام صحبت کنیم نه با احساسات.
    جناب بهرامی بعد شاکی می‌شید میگید چرا ما رای نمیاریم همینه دلیل سه دوره شکست .همین رفتار های ناپخته و تحت تاثیر احساسات .شما اول از نزدیکانت سوال کن آمار روبپرس بعد انتقاد کن . مطمئن تا ده دوره دیگر هم بیایید با این رفتارهایی که از یک فرد سیاسی بعید است بازهم رای
    نخواهید آورد. والسلام علیکم

   1. نویسنده :امیر

    با کمک چه کسی شهردار شد . آیا اگر مرحوم غلامعلی پردل و حمایت ایل تامرادی نبود تا صد سال شهردار میشد .
    بیاییم با آمار و ارقام صحبت کنیم نه با احساسات.
    جناب بهرامی بعد شاکی می‌شید میگید چرا ما رای نمیاریم همینه دلیل سه دوره شکست .همین رفتار های ناپخته و تحت تاثیر احساسات .شما اول از نزدیکانت سوال کن آمار روبپرس بعد انتقاد کن . مطمئن تا ده دوره دیگر هم بیایید با این رفتارهایی که از یک فرد سیاسی بعید است بازهم رای
    نخواهید آورد. والسلام علیکم

  1. نویسنده :شیراز

   سلام عرض ادب و احترام خدمت شما جناب آقای دکتر محمد بهرامی مدیری لایق توانمند . ودرودبر ایل سترگ تامرادی الخصوص خانواده محترم کاشریوی که دایی های خاصه بنده هستند دکتر بهرامی پسر عموی بنده هستند شما بدانید که دکتر بهرامی هیچ وقت بد خواه ایل سترگ تامرادی نیست ولی من خواهش از بزرگان دایی های عزیزم ریش سفیدان تامردای این است که نگذارید داییهایم بد نام شوند نکنه خدای نکرده قدرت شما را بی اعتبار کنه این میز قدرت اگر وفا میکرد به اون اولی میکرد درود بر مخاطب عزیزم ومخالف محترمم دوستدار همه عزیزان بزرگوار که بنده را تحمل کردید.

   1. نویسنده :محمد

    کم دائی دائی کن وطن فروش

  1. نویسنده :ناشناس

   با عرض درود و ادب حضور همه سروران و اهالی فرهنگ و اموزش و استاد گرانقدر جناب اقای دکتر بهرامی که خدمتش رو از مراکز فرهنگی و آموزشی ،همان دانشگاه شروع و در عرصه اجرایی خوش درخشید و به انصاف در مدیریت شهری تمام مولفه های مورد نیاز شهروندان به ویژه جوانان رو اجرایی و به اجرا گذاشتند و در چینش مدیریت های شهرداری از پتانسیل تمام ایلات ،طوایف علیا و سفلی و حتی گرمسیر در پست های مختلف استفاده و به دور از هر گونه نگاه سیاسی،قومیتی و جغرافیایی در مدت مدیریت ایشان مشاهده شد و همانگونه که اشاره کردند چنین رفتارهایی باعث لطمه به ایل بزرگ و دارای تاریخ و پیشینه سیاسی،اجتماعی تامرادی می گردد که اکثریت افراد این ایل بزرگ مخالف چنین رفتارهای به دور از بینشی هستند پس به دور از تعصبات همگی پاسبان عزت مندی ایل بزرگ بویراحمد چه علیا چه سفلی چه سردسیر و گرمسیر باشیم ،و فراتر از ان شأن م‌منزلت لر و ایرانی را به جای اریم ،کوچک و ارادتمند ایرانی، قوم بزرگ لر،و بویراحمد بزرگ

  1. نویسنده :بهرام بیگی

   سلام
   جناب دلشاد ضعیف ترین مدیر آموزش و پرورش بوده و هست مدیری که به دنبال تغییر سرایداران هست مدیر نیست واقعا متاسفم برات جناب دلشاد اگه تونستی تو یه کنفرانس ۴ کلمه صحبت کنی اونوقت ادعا مدیری داشته باش ، من که رای ندادم به بهرامی اما واقعا از مطلب خوشم اومد که حداقل چهارتا نیرو بذار که پرستیژ داشته باشه ای خدا

  1. نویسنده :تامرایی

   اگر تا خرداد سال د ویسی ریت سه

  1. نویسنده :سید

   گروه روشنفکر به دیپلم میگن مهندس و به فوق دیپلم میگن دکتر . بیچاره ها مشکل کمبود مدرک تحصیلی دارن.

  1. نویسنده :کبگیان ...

   باسلام …
   ازقدیم گفتند..رطب خورده کی تواند منع رطب کند..جناب بهرامی قوم سالاری در شهرداری درطول دوران تصدی شما به عنوان شهردار یاسوج نماد واقعی پیدا کرد…اموزش وپرورش بویراحمد …ازنیروهای منفعل با چندین سال سابقه کار ازپست های کارشناسی گرفته تامدیریت مدارس که اختاپوسی در چنگال عده ای خاص افتاده بود..به ورطه نابودی کشیده شده بود.‌مدیرانی که فقط معیار انتخاب انان رانت .قوم گرایی..وسیاست بود..وانگیزه ای برای ادامه خدمت نداشتند….با انتخاب جناب دکتر روشنفکر…ومدیریت اقای دلشاد.‌.دراس شهرستان بویراحمد.علم مبارزه با رانت خواری ومدیریت اختاپوسی به اهتزاز دارامد..ودراین راستا تغییراتی نه چندان وسیع به وجود امد..لذا انچه به عنوان یک فرهنگی از تغییرات حاصله برای اموزش وپرورش شهرستان می توان برداشت نمود.کمک به بهبود کیفیت وکمیت دراموزش وپرورش وجایگزین نمودن نیروهای جوان ،کارامد وبا انگیره درجهت مشکلات اموزشی وپرورشی فرزندان دیارمان بوده است ..توصیه می شود.جهت مانور تبلیغاتی خود مکانی غیر از اموزش وپرورش را انتخاب کنید…چون انچه گفتید وانچه گفتند دروغ پردازی عده ای خاص درجهت ضربه زدن به جریان مردمی ندای وحدت بوده که ان شا الله راه به جایی نخواهند برد…وقدمها استوارتر جهت مبارزه با بی عدالتی چندین ساله درتمامی حیطه ها برداشته خواهد شد..‌من الله التوفیق

  1. نویسنده :سادات

   گروه روشنفکر به دیپلم میگن مهندس و به فوق دیپلم میگن دکتر . بیچاره ها مشکل کمبود مدرک تحصیلی دارن.

  1. نویسنده :ناشناس

   اولا دکتر بهرامی صادقانه صحبت کرده دوم همیشه نقد باعث پیشرفت میشود سوم وضعیت قوم گرایی آموز پرورش روشن است و مطمعن باشید خیلی از مردم بویر احمد و دنا از کرده خود پشیمان خواهند شد

  1. نویسنده :فرهنگی نگران

   درود بر جناب دکتر بهرامی که مطالب را به حق فرمودند تفکری که آقایان دلشاد و لغمانی در آموزش و پرورش حاکم کرده اند بسیار خطرناک بوده وایجاد جرقه تفرقه و خلاف شعار ندای وحدت آقای روشنفکر واهداف انقلاب و نظام است ( بویراحمد بالا بویراحمد پایین) ایشان در این مدت کوتاه صدها نفر را جابجا نموده و خلاف قانون و دستورالعمل ها افراد غیر متخصصو فامیل و از ایل و تبار خودرا جایگزین کرده به حق می توان گفت این دوران سیاه ترین دوران آموزش و پرورش است ودر طول تاریخ اموزش وپرورش اینقدر معلم خار و خفیف نشده است زیرا صدها نفر بلاتکلیفند تا این موقع از سال ابلاغ ندارند ابلاغهای صوری فراوان صادر شده و انقدر اوضاع وخیم است که ظاهرا چندبار به مراجع نظارتی احضار شده اما توان اصلاح راندارد هرمورد را که بحواهد درست کند چند مورد اعتراض بوجود می اید فعلا فقط وعده سرخرمنی برای سال اینده میدهد که افراد مظلوم کوتاه بیان واز شکایت خود صرف نظر کنند هرکس را هم که شکایت کرده را شناسایی و انهارا تبعید کرده اند ضرر راهرجا چلوش بگیرن منفعته بداد دانش اموزان برسید بزرگترین شانس این گروه این است که کرونا باعث شد که بازگشایی نباشد وگرنه اوج بی نظمی را مردم بالعینه مشاهده میکردند

   1. نویسنده :فرهنگی

    جناب آقای بهرامی چرا زمانی که شما شهردار بودین نمیگفتین خواهر زاده ایل بزرگ تامرادی هستم،حالا که چند دور وارد صحنه انتخابات شدین میفرمایید که خواهر زاده ایل تامرادی هستم،شما از یه طرف با این حرفهاتون دارین مدیر آموزش و پرورش بویراحمد را تخریب میکنید از طرف دیگر میگویید که وابستگی به ایل تامرادی دارم،بنده یه فرهنگی هستم و ده سال سابقه کاری دارم که تاکنون مدیریتی بهتر،کاربلدتر و قانونی تر از مدیریت حال حاضر(دلشاد)ندیده ام.

  1. نویسنده :ناشناس

   جناب دکتر بهرامی چه بسیار جالب فرمودی و حرف دل همه را زدی . متاسفانه اموزش و پرورش شهرستان بویراحمد تبدیل شده به اموزش و پرورش خاص فلان طایفه و باید اسم بویراحمد را از ان حذف کرد و باید به حال مردم بخش مرکزی بویراحمد گریه کرد . در تاریخ به اندازه این چند ماه به این مردم بی احترامی نشده ولی مطمعن باش این بی احترامی را ان شا ا… در اینده انتخابات پاسخ میدهند

  1. نویسنده :دشتزوم

   واقعا تعحب میکنم از بهرامی بابا مگه تو کار و زندگی نداری اگه از ما داری دیگه دنبال این کار نرو امکان نداره

  1. نویسنده :محمد

   دیوار گلایه هم مثل دیوار حاشا بلنده

  1. نویسنده :تامرادی

   بنده به عنوان یه تامرادی که به شما رای داده به دلیل این نوع موضوع گیری مطمئن باش که دیگر به شما رای نخواهم داد چرا که حرفهای شما بوی تفرقه میده

  1. نویسنده :حسین

   نه سه بار بلکه سی بار دیگه هم کاندید بشین قبول نخواهید شد.

  1. نویسنده :محمد

   دست دلشاد درد نکنه پاشو میبوسم
   دلم خنک شد.

  1. نویسنده :بامزر

   غیر از ریاست اداره بقبه معاونان وکارشناس ان از سایر اقوام هستن.شما اگر نگران طایفه گرایی بودیت خفت و ذلتی ک اقای زارعی بهتون تحمیل کرد و سی مدیر کل وشهرستانی تیرتاجی بهتون تحمیل میکرد را صدا میزدید.جناب روشتفکر طی همین مدت کوتاه از تمام اقوام و البته توانمند استفاده کرده است# صلابت و عظمت چیزی نیست ک با عقده گشایی و نعره زدن از سر ضعف عده ای قلیل خدشه دار بشه.

   1. نویسنده :بهادر

    در پاسخ به اموزگار
    همین اهانت ها را کردید که ماسخ کوبنده مردم را دریافت نمودید

  1. نویسنده :آموزگار

   صحبت های دکتر بهرامی مرا یاد این شعر انداخت
   وااای اگر مرد گدا یک شبه‌سلطان بشود
   مثل این است که گرگی سگ چوپان بشود.
   خلاف،طایفه سالاری،عقده گشایی درآموزش وپرورش غوغا میکنه.

  1. نویسنده :هدهد دانا

   سیاست ندای… مصداق این حکایت شده
   وای اگر مرد گدا یک شبه سلطان بشود
   مثل این است که گرگی سگ چوپان بشود.

  1. نویسنده :فرشید

   برای به یاد آوردن کوچکترین عملکرد دکتر بهرامی در زمان شهرادربودن ایشان کافی است امروز به خط کشی خیابان ها نگاهی بیندازید.حتی محل عبورعابر پیاده هم خط کشی نداره.یه آثاری از رنگ چندین سال پیش باقی مونده.مدیر علاوه بر مدرک تحصیلی باید فرهنگ کلاس وشان مدیریتی نیز داشته باشه.بسیاری از مدیران حال حاضر استان ما فقط کت شلواری دارن که حتی فرهنگ استفاده و پوشیدنش رو هم بلد نیستن.

  1. نویسنده :معلم28سال ابلاغ لغوشده

   شانس دلشاد که کرونا اومده .والا معلوم نبود چه بر سر مدارس میومد.چه بینظمی بوجود می اومد.کرونا فقط برا دلشاد شانس اورد…..

  1. نویسنده :ناشناس

   تا بویراحمد دکتربهرامی را به مجلس نفرستد سزاوار همین بلاهاست

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بر بهرامی عزیز با تحلیل درستشون واقعا افتضا توی اموزش پرورش در اوردنه

  1. نویسنده :سعدی

   چندان هم بیراه نگفته ای کاپیتان ولی بویر احمد سفلی نیاز به توجه ویژه داره
   هم تعداد جمعیت هم عمق و تنوع محرومیت ها

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بر شما….بله جناب اقای دکتر بهرامی کاملا درست متوجه شدین ندای وحدت در اموزش وپرورش تبدیل به ندای وحشت گردیده ونیز ککامندی جایگزین توانمندی شده..وافرادی سکان اموزش وپرورش را به دست گرفته اند که باعث غرق شدن ونابودی آن هستند.

  1. نویسنده :ص_ف توتنده

   اینهمه بداخلاقی و حمله به نیروهای خدوم آ و پ براچیه شماها ک بهتر میدونید انتخاب و انتصاب مدیران براساس آزمون و مصاحبه هست ک با نظارت اداره کِل آموزش و پرورش انجام میشه..و هیچ رانتی وجود نداره این تغییرات جزئی هم طبیعیه اتفاقا آقای دلشاد آدم قانونمندی هستش و با این جوسازی رسانه ای هم کاری از پیش نمیبرید از خدا بترسید و کمی هم انصاف داشته باشید

  1. نویسنده :ناشناس

   بفکر نان باش خربزه ابه برو یه فکری بخال خودت کن که نه اصلاحات قبولت داره نه اصول گرا تو یه مهره سوخته ای به تو ربطی نداره بخای امر نهی کنی

  1. نویسنده :مرام

   جناب آقای بهرامی تو زمان آقای استاد غلامعلی پردل که برادر آقای دلشاد هستن به عنوان شهردار یاسوج انتخاب شدی شما نام ونشانت را مدیون همین طایفه هستی

  1. نویسنده :آگاه

   فاجعه در آموزش و پرورش و علوم پزشکی رخ داده بالا.چه خبره ایما کجا بودند.من مخالف بهرامی بودم اما واقعا حرفهای درستی زدند.

  1. نویسنده :طاها

   به قول فردوسی ؛ بزرگش نخوانند اهل خرد….که نام بزرگان به زشتی برند…نه شما اونقدر بزرگید که کسی را تخریب کنید و نه آدمهای بزرگ اهمیت به این نوع ادبیات میدهند….
   درودت باد دکتر بهرامی عزیز که دم از شایسته سالاری میزنید…۸۰ نفر در دوران شهرادر بودن از طایفه خود بکار گماردی،پیمان پل خلو(شهید عوض زاده)در دوران شما با چه مستنداتی به پسر خاله ات سپردی؟،در دوران شهردار بودنت چه امکانات و خدمات رفاهی به محله های سفلی نشین ارائه دادی؟خانه ای که در شیراز به مبلغ ۱۶ میلیارد فروختید را در چه راهی هزینه کردید؟هزینه انتخابات کردید که بعداز کسب اعتماد از گرده مردم بکشید؟مردم خوب میدانند به کسی که ریخت و پاش میکند اعتماد نکنند،،،تیم فوتبال به غیر از کسب درآمد برای خود و همدستانت چه دستاورد دیگری داشت؟ محبوبیت و مقبولیت خریدنی نیست، بفکر چاره ای دیگر باشید….عزیزان مغرض اگر انصاف دارید سری به دانشگاه یاسوج، اداره برق، آب فاضلاب بزنید ببینید چند نفر از سفلی در این اداره ها مشغولند آیا شایسته نبودند؟اتفاق خاصی نیوفتاده فقط و فقط در جهت مطالبه ۴۰ ساله خود هستیم……ندای وحدت از تمام سلیقه ها و تمام طوایف استفاده میکند،،، نگران نباشید،،، تازه اول کاره،،، خبرهای خوشتری در راه است

  1. نویسنده :شهروند

   کلیه معاونین و کارشناسان و‌سر گروه های آموزشی آموزش و پرورش و‌مدارس و حتی اداره کل جابجا شدند و‌تنها مدیران به خاطر بخشنامه وزی و‌قانون کشوری نتوانستند تغییر بدهند فعلا کرونا به جا نشون رسیده اما سال دیگه به صورت ۱۰۰ درصد عوض میشوند این مدیریت یک مدیریت ناپخته هست و دودش به چشم روشنفکر می رود.

  1. نویسنده :دنا

   جناب آقای بهرامی به ظاهر نیک فرمودی اما در بطن کار مشاهده میشه که شما در جایگاه آموزش و پرورش نیستی و اصلا می‌دونی سند تحول چند فصل و بند داره؟؟حقیقتا این مطالب شما جز فرافکنی و جنجال چه دستاوردی دارد؟؟در زمان صدارت خودتان چه تبعیض ها که نبود؟؟ در زمان نماینده قبلی سرایدار مخالف جناح سیاسی هم عوض شد ولی هیچ فریادی نزدی؛ فلاکت در این حد؟؟بگذار تا کمی پیش برود و شاهد نتایج باشی نه فقط سنگ اندازی،این صندلی مدیریتی باج دار هیچ قوم و طایفه ای نیست….نیاز به این جنجال و صرف انرژی نبود برادر

  1. نویسنده :ناشناس

   الحق والانصاف که بویراحمد علیا با فرهنگ ، با اصل و نسب و بدون از هر گونه غرض ورزی در تمام میادین تاکنون بسر برده و میبرند.

  1. نویسنده :فرهنگی

   ندای وحدت دستانی را خلع کرد که خرافات مدتی
   بس طولانی به بی عدالتی آغشته کرده بودند.و ذهن مردم هنگامی که ازاین آشفتگی درآمد و هوشیارشد،از این همه تعصب وافراطى که به بارآورده بود،در شگفتی ماند.
   آقای بهرامی که تو حوزه کاری آموزش وپرورش نیست ونبودی نمیدانم بر چه اساسی داری قضاوت میکنید آیا قبلا بودی که بر سر بویراحمد سفلی می آوردند الان هم تغییرات آنچنان در آموزش وپرورش نیست که داری قضاوت میکنید .

  1. نویسنده :بویراحمد

   آقای بهرامی لطفا تکلیف خودت با خودت معلوم کن همین بس که هیچ جناح سیاسی کشور شما رو قبول ندارد ..
   استخدامها فله ای دوران شهرداری شما فقط به طایفه خاص خودت را مردم فراموش نکردند

  1. نویسنده :گپ صد من یک غاز

   مهندس کورش دلشاد دکتری باسواد، استادی بنام، فاضلی وارسته، حقوقدانی ملی، عارفی دلسوخته و فارغ التحصیلی از دانشگاه آزاد بلهزار است که اکنون بیرق نورانی ندای وحدت را به احتزاز درآورده تا آموزش و پرورش را از دره های سیاهی و نابودی به قله های افتخار و معنویت و مدیریت و چهاد و بسبج برساند. این کدخدای بی ادعا و مبارز که سالی یک بار شونه من …. با یک عدد عینک سر تیلش و یک عدد گوشی لمسی من دسلش و یک دستگاه پژو دولتی که زیر پاشه آمده تا بگن کر ….وابیه. این مرد نامی باید خود را برای مدیرکلی آموزش و پرورش و فراتر از آن برای وزارت آموزش و پرورش آماده کند. اصلاحات استان مدیون این مرد اصولگرای تر…..است که توسط هدایت خواه چشمش به ….باز شد و توسط زارع چشمش به مسئولیت در اداره کل آموزش پرورش باز شد و هم اکنون در زمان روشنفکر توانسته تمامی قله های افتخار و ترقی و پیشرفت را بدون اتکا به کسی طی کند و هم اکنون مدید آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد شود.

   1. نویسنده :شهروند

    بفرما استغفرالله خداست.مردک نمیتونه پر دهنش حرف بزنه حالا یه رئیس اداره باد آورده این روشنفکر بدبخت بهش داده و شک نکن ندای وحدت همون ندای و….. است که در زمان انتخابات به منتظریان حمله ور شدند و یا اون همه تیر و تفنگ به دست که سراسر کشور وحشت زده شدند.
    بعد از ۴۰ سال یک بار رفتند و تا ۴۰ سال دیگه هم نخواهند رفت شک نکنید چشمتون دیگه صندلی بهارستان نمیبینه‌.هرچی میخواید توی این ۳ سال دیگه بچاپید که اگر کور بقیه بره این ندای وح…..نخواهد رفت.اسم وحدت رو حروم نکنید اون از علوم پزشکی و این از آموزش پرورش. هر ۱۰ نفر نیرویی ۸ مفرش از ندای وحشت هستند.

  1. نویسنده :بهروزی

   جناب اقای بهرامی این مردمی که تو از انها انتقاد می کنی اونهایی هستند که چهل سال برای شما وامثالهم گاو وگوسفند ذبح کردند فرش قرمز پهن کردند اسفند دود کردند برسر وکله همدیگر زدنداما هیچکدام به جایگاهی که مستحق ان بودند نرسیدند۰چی شده که این قدر می سوزید؟ فرصت چهل ساله را از دست دادید۰اینک که فرزندانشان دارند به ذره ای از حقشان میرسند این قدر براتون سنگینی داره۰مگر اینها ایرانی نیستند ۰مگر شهید ندادند۰مگر ایثار گر نیستند ۰مگر از مسوولین گذشته لایق تر نیستند۰یا اینکه ارث پدری شماهاست۰اشتباه نکنید روز بروز اتحاد این مردم مستحکم تر خواهد شد ۰وندای وحدت در اینده نزدیگ به اهدافش که همان بویراحمد واحد است خواهد رسید ۰هرچه در جریان انتخابات تخریب کردید وحدت بویراحمد بیشتر شد۰وتو بدان اگر صدبار دیگر کاندید بشی باز هم بازنده ای بیش نیستی۰

  1. نویسنده :بویراحمد

   اخه اقای بهرامی مردم تو را نمی خوان خوب چرا این قدر…. ۰

  1. نویسنده :ایزد پناه

   سلام
   همیشه طایفه گرایی محکوم به شکست است
   گچنین حکومتی محکوم به شکست است

  1. نویسنده :Vahid

   للل

  1. نویسنده :حامی

   عجب جناب دکتر
   تارای می خواستی همین دلشاد دایی لایق بود
   الان شد نالایق
   جمع کن بساطت را حنات دیگه رنگی نداره

  1. نویسنده :یاس

   آقای بهرامی شما معلم نیستید ، پس لطفاً در مورد مطلبی که تخصص لازم و آگاهی کافی ندارید حرف نزنید
   شما با کلید واژه طایفه گرایی شروع انتخابات دور بعدی رو کلید زدید ولی آزموده را چندین بار آزمودن خطاست
   و با این دغل بازی ها راه به جایی نمی‌بری
   دست از فتنه و آشوب و تحریک احساسات مردم بردار
   امسال که پست بندی در کار نبود لااقل از خدا شرم کنید

   چرا وقتی که مدیر اسبق بویراحمد بحث گرمسیر و سردسیر را مطرح کرد لال شدین

   شما در حد مدیر بویراحمد هم نیستی که در این باره اظهار نظری کنی
   این کلاه برای شما گشاده

  1. نویسنده :یاس

   چرا وقتی سی مدیر کل تیرتاجی بود لال شدین
   همین توهین ها و تهمت ها باعث شد که پاسخی کوبنده دریافت کنید
   اولا پست بندی عمومی نبود
   دوما تمام مدیران طی آزمون مدیریت زیر نظر اداره کل انتخاب شدن
   البته اونایی که فرهنگی هستند این موارد رو میدونند ، نه شما
   با این تفرقه افکنی راه به جایی نمی‌بری
   اخ و بخت عسکر

  1. نویسنده :ایل بزرگ آغا واقع بین

   چرا اقای بهرامی، اون موقع که اقای حسن زاده مدیر اموزش و پرورش بویراحمد تمام اقوام خود را در اداره، مدارس بکار گرفته بود چنین انتقادی نکرد اگه واقعا دلسوز بود
   ایشون دلسوز نیستن، ایشون اهداف دیگه ای دارن اونم اختلاف بین علیا و سفلی

   اقای دلشاد اگه دنبال قوم گرایی بود سه معاون خود را از طایفه خود میزاشت، نه اینکه یکی حوزه سپیدار، یکی سرکوهکی و یکی هم زیلایی بزاره

  1. نویسنده :علی

   درود بر دکتر بهرامی.هرچه از خوبی های سرزمین دنا میخواهیم به زبان آوریم با نام دکتر بهرامی عجین است.پایتخت طبیعت ایران،فوتبال و والیبال شهرداری،خیابانهای ساحلی و بلوارهایی که شهر را نوازش میکنند،تندیس آریو برزن و هفت سین و پل شهید عوض زاده و پل سوم بشار و….مردم یک بار هم که شده با چشم باز قضاوت کنید.دکتر بهرامی از روی صداقت و راستی حرف میزند.لطفا شیطنت های سیاسی را به واقعیتها نچسپانید.ایل سترگ تامرادی اصیل است،صداقت دارد.منفعت طلبان به راه واقعی برگردند و بیراهه رفتن شاید برگشتی نداشته باشد.دَم از اولیا و سفلی نزنید که این نادانی است.نخبه کشی تاریخ معاصر ما را میکشد.اگر از نام یک جریان خودمان را بالا کشیدیم سعی کنیم عابرو داری کنیم و ….ازما گفتن.خدایا چنان کن سرانجام کار
   که تو خوشنود باشی و ما رستگار

  1. نویسنده :ناشناس

   آقای بهرامی شما ۴ دور است بین طوایف تفرقه ایجاد می کنید مطمئن باش تا ۱۲ سال دیگه راه به جایی نخواهی برو

  1. نویسنده :سایه

   درود بر شما که واقعیت را شفاف و روشن و با احترام گفتید واقعا این گروه بی جنبه مسول آموزش و پرورش ، آبروی ایل بزرگ….. را لکه دار کردند ،امید است خداوند به راه راست هدایتشان کند

  1. نویسنده :ناشناس

   درودبردکتربهرامی تحلیل خوبی داشتند انشالله ای دفع در انتخابات قبول میشوی ما معلم ها را از سیاسی کاری خلاص میشویم

  1. نویسنده :ناشناس

   درود بردکتربهرامی ایدفع با تمام قوا حمایتت میکنیم واقعا مارانابود کردنه

  1. نویسنده :ناشناس

   از ابدارچی تا مدیر تا معاون همه را عوض کردنه مگه بویراحمد علیا جزئی از این شهرستان نیست که فقط یه قشر خاص میذاران

  1. نویسنده :ناشناس

   من خودم ب روشنفکر رای دادم
   واقعا حرفهای دکتر بهرامی منطقی میباشه
   اگه مدیران مدرسه تغییر نکرده چون آقایان تازه ب دوران رسیده نتونستن کار کنن
   اومدن همه ی معاونتها مخصوصا آموزشی و فناوری را برداشتن همشون حالا شدن تامرادی

  1. نویسنده :جهانبازی

   احسنت به بهرامی من بهتون رای ندادم پ دادم اون زارع ///// اما همین که کنار مردم هستید شک نکنید توی ذهن مردم خواهد موند و حتما خدا کمک خواهد کرد.

  1. نویسنده :ناشناس

   درودبردکتربهرامی عزیز ایا بویراحمدعلیا سهمی از مدیر مدرسه معاون اموزش نداره.انشالله این دفع قبول هستی ومارا از این بدبختی ازاد کنید

  1. نویسنده :لوداب سرافراز

   ایل مظلوم تامرادی را جناب آقای روشنفکر و عده لیدر و تصمیم گیر محدود فدای پست خواستن عده ای محدود نکنید همه بویراحمد علیا با ما وابسته هستند این کارها در شان ایل ما نیستند که عده ای منفعت طلب جهت رسیدن به منافع خود ایل ما را بدنام نکنند روشنفکر را ما انتخاب و.حمایت کردیم تا شاهد تغییر باشیم اما تغییر نه به هر قیمتی
   ایل ما ایل بزرگی بود و باید همیشه احترام سایر ایل ها و طوایف را داشته باشیم

  1. نویسنده :ناشناس

   کدام مدیر را تهدید نکردند که یا معاونت فلانی باشه یاخودت در خطری اگه نیاز باشه نامشان را عنوان کنم

  1. نویسنده :علی

   مدیریت آقای دلشاد ستودنی است فقط ناکارآمد ها را تفکیک کردند مرد قانون وبا غیرت از طایفه بزرگ وپر افتخار تامرادی دوران بزن دررو گذشت دوران خفت بار وننگین هشت سال گذشته از یاد مردم نخواهد رفت که وقت شریف مردم بویراحمد درمجلس بفروش رفت و آنهایی که با خود شیرینی شور و شعور مردم را نادیده گرفتند آقای بهرامی مردم دیگر با کسانی که درگذشته خواب بودند یا خودشان رابه خواب زده بودند عهدوپیمان نمیبندندمردم کسی رامیخواهند که مشکلات مردم را واقعا مشکل خود بداند و بتواند حل کند اما شما قلمتان تیز است وپای ماندنتان لنگ است شمامیخواهید مردم رابرای دوربعدی همراه کنید اشتباه میکنیدمردم مرد میدان میخواهند نه اسب سوار بی زره!