کد خبر: 100064 |
تاریخ انتشار : 26 فروردین 99 - 19:34 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

حکمتیان اصل به سایر اقدامات از جمله رفع تصرف‌ها و مقابله با سودجویان اشاره کرد و گفت: امروز نیروهای منابع طبیعی با کمک نیروی انتظامی استان در راستای رفع تصرف اراضی ملی به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها

فصلی نو ،مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان از رفع تصرف۴هکتار از اراضی ملی در منطقه فیروزآباد شهرستان بویراحمد خبر داد.

حکمتیان اصل در گفت‌وگو با خبرنگاران در یاسوج با اشاره به وظایف متعدد و کارهای سخت نیرو های منابع طبیعی استان در یکی دو ماه اخیر اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات ما در چند وقت اخیر مقابله با شیوع بیماری و ویروس کرونا بوده است.

به گزارش فصلی نو ،وی با بیان اینکه منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد و به وظایف خود برای مقابله با شیوع این ویروس عمل کرده‌اند افزود: نخستین و مهم‌ترین اقدامی که در این راستا انجام دادیم انسداد مسیرهای منتهی به عرصه‌های طبیعی شهرستان ها بود.

این مسوول با بیان اینکه یکی عرصه‌های استان با وسعت زیاد است و همین کار را برای منابع طبیعی استان سخت می‌کند افزود: رویکرد اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان تلاش حداکثری با حداقل امکانات و نیروهاست و در همین راستا وظیفه خود می‌دانیم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

حکمتیان اصل به سایر اقدامات از جمله رفع تصرف‌ها و مقابله با سودجویان اشاره کرد و گفت: امروز نیروهای منابع طبیعی با کمک نیروی انتظامی استان در راستای رفع تصرف اراضی ملی به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور ۴هکتار از اراضی ملی در منطقه فیروز آباد شهرستان بویر احمد را از دست متصرفان رفع تصرف کردیم.

وی گفت: اقدامات تنها به رفع تصرف برنمی‌گردد بلکه سودجویان که میراث طبیعی استان را نشانه رفته‌اند اقدام به زغال‌گیری از چوب درختان جنگلی می‌کنند از جمله اقدامات برخورد با این افراد و کشف و ضبط کوره‌های زغال بوده است و درپایان جا دارد از دستگاه قضایی وانتظامی به خاطر همکاری با منابع طبیعی وآبخیزداری استان تقدیر وتشکر نمایم.

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها