مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد

آزادی زندانی محکوم به قتل پس از ۱۱ سال حبس

فصلی نو ، مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد از آزادی زندانی محکوم به قتل که به مدت ۱۱ سال در زندان دهدشت تحمل حبس می نمود ، خبر داد.

فصلی نو ، مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد از آزادی زندانی محکوم به قتل که به مدت ۱۱ سال در زندان دهدشت تحمل حبس می نمود ، خبر داد.

به گزارش فصل جنوب به نقل از واحد اطلاع رسانی زندان ها؛ منصور بیژنی مدیر کل زندان های کهگیویه وبویراحمد با اعلام این خبر افزود: این زندانی که به جرم قتل عمد یازده سال در زندان دهدشت تحمل حبس می نمود با تلاش خیرین، رئیس زندان، مددکاران، همکاری مراجع قضایی و اهتمام شورای های حل اختلاف با اخذ رضایت شکات آزاد و از بند رهایی یافت .

مدیر کل زندانهای استان در ادامه گفت : در جریان روند سازشی این پرونده قتل، اعضای شورای حل اختلاف استان، مشارکت جمعی از خیرین و همکاری مراجع قضایی وهمکاران تلاشگرمان در زندان دهدشت پس از مراجعات مکرر به محل سکونت خانواده مقتول موفق به اخذ رضایت از اولیاء دم شدیم.

در همین ارتباط بخوانید

آزادی زندانی محکوم به قتل عمد پس از ۱۶ سال

بیژنی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که در چنین ایام خجسته و مبارکی که مصادف با عید ولایت است ، شاهد آزادی زندانی هستیم و البته تمام تلاش و اهتمام ما و همکاری مراجع قضایی توجه به حقوق شهروندی زندانیان و تلاش در جهت کمک و مساعدت به زندانیانی است که در مسیر اصلاح و تربیت و بازپروری قدم برداشته اند.

وی با اشاره به آیات شریفه قرآن در خصوص عفو و گذشت و تقدیر از عمل حسنه اولیای دم در اعلام رضایت و گذشت نسبت به متهم پرونده زندانی محکوم به قتل، به نقش به سزای خیرین فرهنگی شهرستان لنده، رئیس و مددکاران زندان دهدشت، حوزه قضایی و ریاست محترم شورای حل اختلا ف استان و اعضاء شورای حل اختلاف لنده و سایر معتمدین محلی موثر در فرایند صلح و سازش این پرونده قدردانی کرد.