افتتاح کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت – تصاویر

فصلی نو ، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال افتتاح شد .

فصلی نو ، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال افتتاح شد .

به گزارش  فصل جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری دنا در آئینی با حضور عبدالحمید پناهی فرماندار دکترعبدالناصر محسنیان ،ایلخانی بخشدار مرکزی،دکتر وفایی،پریسایی رئیس شبکه بهداشت دنا،حاج آقا تقی زاده رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از پرسنل کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت افتتاح شد.

فرمانداردنا در آیین افتتاح این کلینیک با تاکید بر اینکه ساخت کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت گامی است در جهت سلامتی و رفاه و آسایش مردم اظهار داشت:این کلینیک که مجهز به دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی با اعتباری افزون بر ۷میلیارد ریال از سوی دانشکده علوم پزشکی شده است.

دکتر عبدالحمید پناهی افزود : تلاش و خدمات بهداشت سلامت دنا قابل تقدیر است در حوزه نظام پیشگیری از حوادث یکساله کرونای لجباز خشن تیم سلامت،پرستاران،بهورزان شب زنده دار لحظه به لحظه چشم از سلامت شهروندان بر نداشته،که این همکاری و همدلی در کنار هم بودن باعث شد که شهرستان دنا در همه شاخص ها دارای مقام کشوری و استانی شود .

وی گفت : با بهره برداری از کلینیک  شاهد مراجعه مردمی کمتری از شهر به یاسوج جهت درمان دندان خواهیم بود .

پناهی  گفت:در کنار کرونا مصیبت دیگر آسایش و آرامش شهروندان را بهم ریخت آنهم زلزله ۲۹اسفند که اگر این حادثه اتفاق نمی افتاد شهرستان ما هیچ گاه قرمز نمی شد.

فرماندار دنا گفت:در حوزه اجرای زیرساخت های سلامت گامهای موثری برداشته شده است بیمارستان سی سخت و پاتاوه از این دو اهداف بهداشتی بوده که خوشبختانه بیمارستان سی سخت باشروع عملیات اجرایی در حال پی و اسکلت سازی بوده و بیمارستان پاتاوه با توجه به اینکه زمین توسط خیرین ارزشمند اهدا شده که مراحل تاییدیه فنی در استان تایید و هم اکنون در حال گذراندن تایید نامه موافقت کلی در وزارتخانه بوده است که الحمدالله در آینده نزدیک این نوید را خواهیم داد که بزودی عملیات اجرایی بیمارستان پاتاوه نهایی خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا  ظفر پریسای گفت :کلینیک تخصصی دندانپزشکی شهر سی سخت با نام مهر بعد از تجهیز و پیگیری این تجهیزات توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان دکتر یزدانپناه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و مقرر گردید خدمات دندان پزشکی در این کلینیک برای عموم مردم شهرستان ارائه گردد

مهندس پریسای افزود :پیگیری مستمر گروه دندان پزشکی معاونت بهداشتی با مسئولیت دکتر محسنیان و همچنین کارشناس این واحد خانم دکتر پاکباز و پیگیر های دکتر یزدانپناه این کلینیک را که مایه خیر و برکت برای این شهر می باشد راه اندازی نمود که امیداست آن چه در خور این مردم است در این شهر ارائه گردد

دکتر فرزاد وفایی مشاور عالی رئیس  دانشگاه علوم پزشکی استان در مراسم افتتاحیه این کلینیک تخصصی گفت :خدمات دندانپزشکی در این شهرستان با وجود این کلینیک تخصصی مایه خیر و برکت بوده و قول مساعدت برای تامین وسایل مورد نیاز دندانپزشکی برای خدمات رسانی به مردم را در این افتتاحیه داد.

دکتر وفایی ادامه داد :حضور چنین کلینیک های تخصصی در شهرستان می تواند مراجعه  مردم به مرکز استان برای خدمات دندان پزشکی را کاهش داده و در آینده نزدیک نوید احداث کلینیک دیگری در روستای میمند این شهرستان را به این مردم داد

به گزارش وبدا لازم به ذکر است:کلینیک فعلا در تایم صبح فعال بوده و خدمات ترمیم دندان ، جرم گیری دندان، کشیدن ، پالپوتومی ، فیشورسیلانت ارائه و با تهیه وسایل و مواد عصب کشی در تایم بعد از ظهر  نیز فعال خواهد گردید/

در همین ارتباط بخوانید

عملیات ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی سی سخت کلینیک دندانپزشکی شهر سی سخت آغاز شد