دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۴:۳۶
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۱۴

اولویت اول مسئولین استانی حضور در منطقه زلزله زده سی سخت

فصلی نو ؛رئیس قوه قضائیه در یاسوج گفت ؛۲۵ نفر هیات همراه رییس قوه قضائیه در یک ماه گذشته شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی کرده اند. به فصل جنوب، رئیس قوه قضائیه در فرودگاه یاسوج با بیان اینکه حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد را توفیقی می‌دانم، گفت: ۲۵ نفر هیات همراه ما […]فصلی نو ؛رئیس قوه قضائیه در یاسوج گفت ؛۲۵ نفر هیات همراه رییس قوه قضائیه در یک ماه گذشته شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی کرده اند.

به فصل جنوب، رئیس قوه قضائیه در فرودگاه یاسوج با بیان اینکه حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد را توفیقی می‌دانم، گفت: ۲۵ نفر هیات همراه ما در یک ماه گذشته شرایط استان را بررسی کرده اند.

وی افزود: این حضور به خاطر همین جلسات و بررسی‌ها بوده و ابتدا با همکاران و سپس با مسوولان استانی در شورای اداری مباحث مربوط به استان مطرح می‌شود.

رئیس قوه قضائیه، نشست نهایی سفر یکروزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد را با شورای قضایی دانست و خاطرنشان کرد: مسائلی را که بتوانیم در استان حل و برخی مسائل را نیز در کشور بررسی و حل خواهیم کرد

رئیسی گفت: ادای احترام می‌کنم به شهدای عالی قدر استان و البته استان کهگیلویه و بویرحمد از استان‌هایی است که شهدای عالی قدری تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس قوه قضائیه با گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم آیت الله ملک حسینی نماینده فقید، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: یاد ایشان را گرامی می‌داریم و برای ایثارگران و جانبازان استان هم طلب عافیت می‌کنم.

رئیسی به حادثه تلخ زلزله سی سخت مرکز شهرستان دنا هم اشاره و یادآورشد: این زلزله همه را نگران و البته الحمدالله، اقداماتی برای امدادرسانی از سوی مسوولان استانی و ملی شده و از طریق رسانه ملی آن را دنبال می‌کردم.

وی گفت: از استاندار و مدیران خدمت رسان می‌خواهم حضور و پیگیری در منطقه اولویت آنان در امروز باشد و البته ما از حضور این عزیزان تشکر می‌کنیم.

رئیسی گفت: از آنان می‌خواهم اولویت را در حضور در منطقه زلزله زده سی سخت بدانند و خدمت رسانی به آنان را دنبال کنند.

وی افزود: امیدوارم خداوند به همه آنان صبردهد و به ما توفیق دهد زندگی آن را هرچه زودتر سامان بدهیم.
رئیس قوه قضائی پس از ورود به یاسوج وارد زندان مرکزی این شهر شد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1