دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۰:۵۸:۱۴
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۴:۳۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان خبر داد ؛


مشارکت ۵۱۰ کانون استان کهگیلویه و بویراحمد در طرح ملی ایران قوی

فصلی نو،رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱۰ کانون در طرح ملی ایران قوی مشارکت دارد.فصلی نو،طرح ایران قوی -رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱۰ کانون در این طرح ملی مشارکت دارد.

به گزارش فصل جنوب ، علیرضا دولت آبادی ظهر شنبه در نشست با خبرنگاران با محوریت طرح ملی ایران قوی، افزود: هدفگذاری حضور استان در بین پنج استان برتر ایران قوی انجام شده و اعضای کانون‌ها می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

دولت آبادی کشف استعدادها و ظرفیت سازی را از خروجی‌های طرح دانست و گفت: تلاش می‌شود تا ۲۲ بهمن بهبود فعالیت در سطح کانون‌ها برای حضور در طرح ملی ایران قوی شکل بگیرد.

استعدادهای فرهنگی و هنری در طرح ایران قوی کشف می‌شود

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان با بیان اینکه سامانه بچه‌های مسجد در محوریت توسعه نگاه الکترونیک شکل گرفته و با پوشش نوجوانان و جوانان طرح‌های مختلفی را اجرایی کرده است، ابراز داشت: طرح ملی ایران قوی از برنامه‌های هدفگذاری شده است.

وی ابراز داشت: ۱۲ رواق با ۴۰ عنوان رقابت در قالب طرح اجرایی خواهد شد.

دولت آبادی با اشاره به لزوم صدور مجوز الکترونیک کانون‌ها، عنوان داشت: شاخص‌های امتیازی برای تحقق صدور مجوز ضروری است.

وی استان را در صدور مجوز الکترونیکی در رتبه پنجم کشور دانست و بیان کرد: در بخش سرانه دریافتی، امتیازات هر کانون و کد الکترونیک مهم و تأثیر گذار است.

دولت آبادی گفت: ۱۰۰ درصد خدمات به شکل الکترونیک بوده و در شرایط فعلی کرونا می‌تواند پتانسیل مناسبی داشته باشد.

وی از برگزاری دهها برنامه در ایام الله دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: برای ۲۲ بهمن ماه نیز چندین عنوان برنامه دیده شده است.

دولت آبادی با اشاره به شرایط کرونا از فعالیت در محور کمک‌های مومنانه خبر داد و بیان داشت: چهارمین مرحله از نذر قربانی انجام گرفت.

وی ابراز داشت: مرحله آخر طرح در بهمن ماه سال جاری اجرایی شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید