دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۰:۴۳:۰۸
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد


با فروشندگان حواله های تراکتور در استان برخورد می شود

فصلی نو ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دریافت برخی گزارشات از تخلف در فروش حواله‌های صفر این سازمان گفت: مدیران مربوطه به محض مشاهده فروش حواله‌هایی چون تراکتور، بدون اغماض نسبت به برخورد با فرد خاطی و حذف آن از لیست دریافت تسهیلات اقدام کند.به گزارش فصل جنوب ، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج‌الدینی در شورای معاونین این سازمان گفت: هر کس تراکتور یا دیگر مکانیزاسیون و ماشین‌آلات کشاورزی را لازم ندارد، نگیرد چرا که اجازه فروش آن را ندارند و از مدیران خودم و نهادهای نظارتی می‌خواهم که اجازه این تخلف را به افراد ندهند.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: کار مدیران ستادی نظارت، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری است و باید مقوله نظارت را تقویت کنیم تا تسهیلات مکانیزاسیون انحرافی نداشته باشند و دقیقا به کشاورزی داده شود که به آن نیاز دارند.

تاج‌الدینی افزود: مدیران ستادی، وقت بگذارند و از مدیران و کارشناسان زیردست خود کار بخواهند و با حضورمیدانی در کنار بخش اجرا، به کارآمدی بیشتر جهاد کشاورزی کمک کنند.

مدیر ارشد بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد انتظار اصلی خود از مدیران و معاونینش را نظارت موثری دانست که موجب می‌شود تا خدمات واقعی به مزرعه و کشاورز برسد.

وی، مدیران شهرستانی را خط مقدم خدمت در بخش کشاورزی خواند و تصریح کرد: وقتی در ستاد سازمان شاهد مراجعه متعدد ارباب رجوع هستیم به این معنی است که خدمت در مبدا به کشاورز نرسیده و آنها به استان مراجعه می‌کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از مدیران شهرستانی خود خواست تا فقط رئیس سازمان را نبینند و با ارتباط و هماهنگی مؤثر با معاونین و مدیران ستادی پاسخگوی آنان باشند.

تاج‌الدینی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع واگذاری تصدی‌گری و خدمات قابل واگذاری به بخش خصوصی اشاره کرد و تاکید کرد: هیچ قصوری را برای عدم واگذاری تصدی‌گری‌ها نمی‌پذیرم.

وی گفت: به پایان سال نزدیک شدیم و مدیران باید نسبت به جذب اعتبارات و اسناد خزانه اهتمام لازم را داشته باشند.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: مدیران جهاد کشاورزی و معاونین از اکنون تدابیر لازم را داشته باشند که در کود و نهال و نهادهای کشاورزی کمبودی نباشد.

وی با اشاره به کارهای زیادی که در بخش  کشاورزی انجام شده است، تاکید کرد: حقیقتا در این زمینه مظلوم هستیم و لازم است مدیران این بخش انعکاس اقدامات و خدمات انجام شده به مردم و رسانه‌ها را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • ناشناس
    ۵ / بهمن / ۱۳۹۹

    عمر اداری وسیاسی هر دو تاتون به سر اومده الکی تعریف هم ندهید. عملکرد نیک اقبال چی هست که شما تمجید میکنید شبیه عملکرد خودته