برگزاری همایش ملی عدالت و مبارزه با فساد در یاسوج

فصلی نو ،«حجت الاسلام محمد غفاری» مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود؛ “همایش عدالت و مبارزه با فساد” در تاریخ چهارشنبه اول بهمن ماه، هم زمان در بستر فضای مجازی و سالن مرحوم ملک نسب در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار می گردد.

به گزارش فصل جنوب، ، همایش ملی عدالت و مبارزه با فساد در گام دوم انقلاب به همت مدیریت امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، روز چهارشنبه (یکم بهم ماه) برگزار می‌شود.

«حجت الاسلام محمد غفاری» مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود؛ “همایش عدالت و مبارزه با فساد” در تاریخ چهارشنبه اول بهمن ماه، هم زمان در بستر فضای مجازی و سالن مرحوم ملک نسب در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار می گردد.

حجت‌الاسلام غفاری عنوان کرد؛ در راستای تبیین، گفتمان سازی و اجرای بیانیه گام دوم رهبر فرزانه انقلاب، شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مصوب نمود که سلسله برنامه هایی را اجرا نماید.
غفاری گفت؛ علاوه بر میزگرد، مسابقه کتاب خوانی و کرسی آزاداندیشی، مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع فسادستیزی و عدالت، همایش را تحت عنوان “عدالت و مبارزه با فساد در گام دوم انقلاب” برگزار نمائیم.
وی تصریح کرد؛ سال گذشته با همکاری برخی از دستگاه ها و حوزه های علمیه و هماهنگی با پایگاه استنادی جهان اسلام ISC فراخوان همایش باگستره ملی منتشر که قریب به ۵۰ مقاله به دبیرخانه همایش رسید.

مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج درباره نحوه برگزاری همایش اظهار داشت؛ با توجه به شرایط کرونایی، بنا شد این همایش به صورت تلفیقی از مجازی و حضوری برگزار می‌گردد و به اقتضای شرایط، برخی از سخنرانان و اصحاب مقالات، به صورت برخط و مجازی مقالات خود را ارایه می‌نمایند.

غفاری گفت؛ از جمله مجموعه هایی که در این همایش نقش دارند، دادگستری کل استان، سپاه فتح، نیروی انتظامی استان، جبهه فرهنگی انقلاب استان، حوزه های علمیه خواهران و برادران، بسیج معزز دانشجویی، جمعیت بیانیه گام دوم انقلاب استان و تعداد دیگری از موسسات درون استانی که بنده از طریق این رسانه از مسئولان آن‌ها تشکر می کنم.

گفتنی‌ست، در این همایش از مجموعه ها و چهره های مطالبه گر، عدالتخواه و فسادستیز تجلیل می شود.