برگزاری ۷۰ برنامه فرهنگی ویژه دهه امامت و ولایت در کتابخانه های عمومی استان

فصلی نو ،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر، از برگزاری بیش از 70 برنامه فرهنگی با موضوع امامت و ولایت در استان خبر داد.

فصلی نو ،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر، از برگزاری بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی با موضوع امامت و ولایت در استان خبر داد.

به گزارش فصل جنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر، از برگزاری بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی با موضوع امامت و ولایت در استان خبر داد.

 

یاسر رحیمیان تصریح کرد: دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای تبیین مبانی اعتقادی اسلام به ویژه شیعه که  بسترساز حاکمیت مهدوی است و در واقع شناساندن جایگاه امامت و ولایت به نسل کنونی و فردای جامعه است.
رحیمیان با اشاره به برنامه های فرهنگی این ایام مبارک در کتابخانه های عمومی استان گفت: فضای مجازی بستر مناسبی برای ارائه این برنامه ها با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی در شرایط کرونایی و وضعیت قرمز شهرهای استان بود که به نحو مطلوبی با تبلیغات در صفحات مجازی، این مهم توسط کتابداران صورت گرفت و ارائه شد.
در همین ارتباط بخوانید
وی افزود: مسابقه کتابخوانی با موضوعات غدیر شناسی و امامت، مسابقه نقاشی و دلنوشته با موضوع من و غدیر، خاطره نویسی، پویش مجازی غدیر( معرفی روز غدیر و اهمیت و جایگاه آن و خطبه غدیر)، داستان گویی و شعر خوانی، نشست بررسی و معرفی کتاب ویژه کودکان با محوریت از قربان تا غدیر در فضای مجازی از مهمترین عناوین برنامه های برگزارشده در تمامی کتابخانه های عمومی استان بود.