دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۶:۳۲
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

به دستور دادستان تمامی شماره کارت های اعلامی جهت دریافت کمک های مردمی مسدود شد

فصلی نو ، زلزله شدید چهارشنبه شب خسارت جدی به اماکن در شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد واردکرد.مردم نوع دوست برای کمک به مردم زلزله زده سی سخت بسیج شدند.به گزارش فصل جنوب ، پس از خسارت وارده به منازل مسکونی مردم زلزله زده سی سخت، گروه های امدادی و مردمی درکنار مسئولان دولتی و حکومتی برای کمک رسانی به مردم زلزله زده دست بکارشدند.

دراین بین برخی از موسسات مردم نهاد وهم چنین افراد شناخته شده در محل خود با معرفی شماره حساب از مردم خواستند تا کمک های مادی خود را از این طریق به زلزله زده ها برسانند‌.

یک منبع آگاه گفت؛با دستور دادستانی کل کشور تمامی شماره حساب های اعلامی توسط افراد برای کمک به مردم زلزله زده سی سخت مسدود شده است.

فرمانداری شهرستان دنا برای رفع مسدودیت یکی از این شماره حساب ها که مربوط به یک موسسه مردم نهاد بوده با دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مکاتباتی را انجام داده است.

پیش تر نیز در اتفاقات مشابهی که در دیگر مناطق کشور روی داده بود با این رویه برخورد شده بود و جمعیت هلال احمر با هشدار نسبت به اعلام مسدود شدن حساب های شخصی از مردم خواسته بود تا کمک های مادی خود را به حساب آن جمعیت واریز کنند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید