تاکید معاون استاندار بر تکمیل خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی و نقش آن در توسعه همه جانبه ، خواستار تلاش لازم برای اتمام سریع تر ساختمان در دست اجرای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد  شد.

فصلی نو ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی و نقش آن در توسعه همه جانبه ، خواستار تلاش لازم برای اتمام سریع تر ساختمان در دست اجرای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد  شد.

به گزارش فصل جنوب ، سید جواد هاشمی روز دوشنبه درحاشیه بازدید از ساختمان طرح در دست اجرای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد ، پیشرفت فیزیکی ۷۰درصدی طرح را رضایتبخش خواند و اظهار داشت: کمتر پروژه ای در استان وجود دارد که با این مدت کم به وضعیت فعلی برسد.

هاشمی ابراز داشت: با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و نقش رسانه به عنوان استوانه و شاهرگ حیاتی میان مردم و بدنه اجرایی دولت تمام تلاش های لازم را برای اتمام این طرح مهم فرهنگی خواهم داشت.

وی ادامه داد: پیگیری و رایزنی های های لازم برای تخصیص اعتبار تکمیلی با استاندار انجام خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام گزارشی از وضعیت پروژه ،گفت: طرح خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمددر زمان استاندار وقت در سال گذشته با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان آغاز شد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تکمیل خانه مطبوعات تاکید کرد

علی شهابی نسب افزود: سال گذشته ۳۰۰ میلیون تومان تخصیص نقد به این پروژه اختصاص یافت.

وی ادامه داد: امسال هم با دیوار کناری آن ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار دارد که این مبلغ هم ۱۰۰ درصد تخصیص داده شده است.

شهابی نسب تاکید کرد: تنها پروژه ای که در استان در کوتاه ترین زمان ممکن به این مرحله رسیده ساختمان خانه مطبوعات استان بوده است.

وی ابراز داشت: به این پروژه توجه ویژه ای شده و تلاش شد در کمترین زمان به این مرحله برسد تا هدیه ای به خبرنگاران باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون یک میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص ۱۰۰ درصد یافته است.

شهابی نسب  با اشاره به زیربنای ۲۵۰متر مربعی این پروژه اظهار داشت: اعتبارات امسال ۱۰۰ درصد تخصیص یافته و چنانچه روزنه ای باشد کمک خواهیم کرد تا پروژه هر چه سریع تر تحویل خبرنگاران داده شود.

همچنین محمد علی پیر سبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید ضمن تشریح وضعیت پروژه از آغاز تاکنون، خواستار مساعدت لازم برای اتمام این پروژه شد.

ساختمان خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در هفدهم خرداد ماه سال گذشته با حضور حسین کلانتری استاندار وقت کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد و مقرر شده بود که در پایان سال ۹۹ این پروژه به عنوان هدیه دولت به خبرنگاران استان تحویل داده شود.