تجلیل شهردار یاسوج از پرستاران شهر / مقدم : بعد از دانشگاه علوم پزشکی شهرداری بیشترین همکاری را در بحث کرونا داشت / تصاویر

فصلی نو ، شهردار یاسوج امروز به همراه مدیر روابط عمومی شهرداری و تنی چند از پرسنل دستگاه زیر مجموعه خود از برخی مراکز درمانی شهر بازدید بعمل آورد .

به گزارش فصلی نو ، به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج ، دکتر نستهن مقدم امروز ضمن بازدید از چند مرکز درمانی شهر از پرستاران تجلیل بعمل آورد .

مقدم به همراه هیات همراه از بیمارستان امام سجاد و شهدای گمنام یاسوج بازدید کرد و به پاس تجلیل از زحمات پرستاران مراکز درمانی ضمن تقدیر از آنها هدایایی نیز به این پرستاران اهدا کرد .

وی در جمع پرستاران گفت : سال ۹۹ با شروع ویروس کرونا شاهد تلاش و فداکاری جان برکفان پرستار در بیمارستان های استان بودیم که علیرغم آگاهی از خطر این ویروس برای درمان همنوعان خود سنگ تمام گذاشتند .

شهردار یاسوج گفت : قبل از فرارسیدن روز پرستار قول بازدید از مراکز درمانی را دادم و امروز جهت تقدیر از زحمات این عزیزان در خدمت شما هستم ضمن اینکه بعد از مراکز درمانی و بهداشتی شهرداری یاسوج بیشترین معالیت و همکاری را در خصوص کرونا در راستای انجام خدمات مختلف به شهروندان ارائه داده است .