تقدیر شهردار یاسوج از پرستاران سه مرکز درمانی دیگر / مقدم : در بحث کرونا پرستاران سربلند بیرون آمدند

فصلی نو ، شهردار یاسوج با حضور در بیمارستان های شهید جلیل ؛شهید رجایی و شهید بهشتی از زحمات پرستان این مراکز درمانی تقدیر کرد .

به گزارش فصل جنوب ، به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج ، دکتر نستهن مقدم در بازدید از این بیمارستان ضمن تاکید بر فعالیت های فداکارانه مراکز درمانی شهر اظهار داشت : سال ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ و بیماری کرونا نقطه عطفی در زحمات پرستاران مراکز درمانی خواهد بود .

مقدم در بازدید از بیمارستان شهید جلیل یاسوج بیان کرد : باید از زحمات دکتر جاودان سیرت تقدیر کرد و پرستاران این بیمارستان در بحث کرونا همانند یک نگین درخشان در سطح استان و حتی کشور درخشیدند .

وی اضافه کرد :عملا دو واژه که ما در سال ۹۹ نسبت به سالهای قبل به کرات می بینیم کووید ۱۹ و پرستار که تقابل آشکاری با هم در سال جدید داشتند و می توان برای آیندگان روایت کرد یک ویروس ناشناخته که هنوز هم تقابل دارد ، مردم باید پای کار بیایند رعایت دستورالعمل ها در مراسمات باید تاکید شود ، عزیزانی را  در این راه از دست دادیم که یاد شهدای سلامت جاودان خواهد ماند .

شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: همه مردم و  جامعه  بشری قدردان کادر پزشکی و درمان هستند اعتقاد دارم عواطف پرستار همیشه جاری است ، به آنها تبریک می گوییم که توانستند با سربلندی از این تجربه بیرون بیایند .

نستهن مقدم گفت : پرستاران بدانند نیروهای زحمت کش شهردری بعنوان رکن دوم مبارزه با کرونا بیکار ننشستند با برگزاری یک جشنواره ای از هنرمندان در قالب پوسنر و عکس پیامی را به مردم انتقال دهیم که رعایت کنند .

همچنین در این بازدیدها مدیران سه مرکز درمانی ضمن تقدیر از شهرداری عنوان کردند که شهردار یاسوج از محدود مدیرانی بود که در ایام کرونا از این مرکاز بایدید نموده است .