طی تماسی؛

واکنش پیمانکار جاده کمربندی اصفهان به یک خبر / بزودی شروع بکار خواهیم کرد

فصلی نو ، در پی درج یادداشتی با عنوان وقتی که جان آدم ها برای مدیران استانی بی ارزش است / کمربندی یاسوج به اصفهان همچنان در کما در سایت خبری فصلی نو ، مدیرعامل شرکت برنده مناقصه جاده کمربندی اصفهان - یاسوج نسبت به این مطلب واکنش نشان داد .

فصلی نو ، در پی درج یادداشتی با عنوان وقتی که جان آدم ها برای مدیران استانی بی ارزش است / کمربندی یاسوج به اصفهان همچنان در کما در سایت خبری فصلی نو ، مدیرعامل شرکت برنده مناقصه جاده کمربندی اصفهان – یاسوج نسبت به این مطلب واکنش نشان داد .

به گزارش فصل جنوب ، عدالت خواه در تماس تلفنی به خبرنگار ما گفت : مطلب منتشر شده در سایت را خواندم و از اینکه از کشته شدن جوانی در این جاده یاد شده بود تاسف خوردم .

وی در ادامه به بخشی از مطلب که متوجه پیمانکار پروژه شده بود اظهار داشت : تمامی کارهای مربوط به شرکت در مناقصه ، عقد قرارداد ، اخذ ضمانت نامه انجام گرفته است .

در همین ارتباط بخوانید :

جاده ” بابامیدان-یاسوج-اصفهان” به محوری پرحادثه تبدیل شده است

عدالتخواه ادامه داد : تمامی مراحل قانونی طرح جاده کمربندی انجام گرفته است که در اینجا لازم می دانم از همراهی و همکاری استاندار محترم ، معاون عمرانی ایشان ، مدیرکل راه و شهرسازی و بازرسی تقدیر ویژه داشته باشم .

وی اضافه کرد : به حول و قوه الهی عملیات اجرایی طرح دوبانده کردن جاده یاسوج به اصفهان بزودی شروع خواهد شد که تمامی تلاش خود را در راستای به بهره برداری رسیدن هر چه سریعتر پروؤه ،همراه با کار با کیفیت بکار خواهیم بست تا دیگر شاهد اینگونه حوادث در این محور نباشیم.