جمع آوری ۲۰۰ متکدی خارجی توسط اجراییات شهرداری یاسوج

فصلی نو،مدیر اجراییات شهرداری یاسوج از جمع‌آوری ۲۰۰ نفر متکدی اتباع خارجی و پاکستانی و کولی‌های دوره‌گرد در این شهر خبر داد. به گزارش فصلی نو، کرم‌اله غلامیان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این متکدیان در کمپ شرف‌آباد و فردوسی نگهداری و سپس با هماهنگی با نیروی انتظامی به کمپ شیراز […]

فصلی نو،مدیر اجراییات شهرداری یاسوج از جمع‌آوری ۲۰۰ نفر متکدی اتباع خارجی و پاکستانی و کولی‌های دوره‌گرد در این شهر خبر داد.

به گزارش فصلی نو، کرم‌اله غلامیان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این متکدیان در کمپ شرف‌آباد و فردوسی نگهداری و سپس با هماهنگی با نیروی انتظامی به کمپ شیراز منتقل شدند.

وی افزود: پلمپ ۳۵۰ باب مغازه، ضبط ۹۰ فقره مدارک خودروهای دوره‌گرد میوه‌فروش ، توقیف ۸۰ دستگاه خودرو دوره‌گرد، جمع‌آوری ۱۲۰ سایبان نازیبا در خیابان ۱۳ آبان و اخطار به ۵۰۰ مغازه به دلیل سد معبر از جمله فعالیت‌های اجراییات شهرداری یاسوج در سال گذشته است.

مدیر اجراییات شهرداری یاسوج گفت: در این مدت به مغازه‌های تشک فروشی در بلوار ۳۰ متری معاد به دلیل انسداد پیاده روها اخطار قانونی داده شده است.

غلامیان از جمع‌آوری ۱۶ مورد داربست غیرمجاز بانک‌ها خبر داد و بیان کرد: متاسفانه ارگان‌های دولتی بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به نصب داربست و تابلو می‌کنند، این در حالی است که برخی از تابلوها به دلیل وزش باد شدید خطر آفرین شده‌اند.

وی ابراز کرد: در راستای سالم‌سازی محیط زیست شهری در سال گذشته از فعالیت ۱۸ دستگاه کمپرسی به دلیل ریختن نخاله در حریم شهر جلوگیری شد و مالکان این خودروها به دستگاه قضایی معرفی شدند.