سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در نشست عیدانه اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد با دستگاه‌های امنیتی و قضایی اظهار کرد: از رسانه‌ها انتظار می‌رود در صورتی که می‌خواهند مطلبی در خصوص انتخابات درج کنند حداقل اطلاعات لازم در خصوص انتخابات را داشته باشند.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه مثلا برخی از مخاطبان در خصوص تعیین اعضای هیأت‌های اجرایی و نظارت نقدهایی می‌کنند که همه آن به دلیل بی‌اطلاعی از نحوه تشکیل این هیأت‌ها است، گفت: رسانه‌ها باید آگاهی کامل از وضعیت و نحوه انتخاب اعضای هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی داشته باشند و هر مطلبی را منتشر ندهند.

نظری با بیان اینکه نقش رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی جامعه بسیار مهم است، گفت: انتظار می رود رسانه‌ها اعم از مکتوب و مجازی در ایام انتخابات شوراها و ریاست جمهوری همه جوانب را در نظر بگیرند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه برنامه ستاد انتخابات شهرستان برای اصحاب رسانه دراین ایام چیست، گفت:  در انتخابات مجلس شورای اسلامی و این انتخابات پیش رو کمیته رسانه داشتیم که اطلاعات و اخبار انتخابات را به خوبی منعکس کردند.

نظری با تاکید بر اینکه در کمیته رسانه انتخابات مجلس شورای اسلامی با رسانه‌های مختلف با گرایش‌های سیاسی مختلف تعامل داشتیم، گفت: خوشبختانه اخبار انتخابات دور گذشته مجلس شورای اسلامی به خوبی پوشش داده شد.

نظری در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه در ماه آینده انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا را داریم، گفت: برای پوشش بهتر و کامل اخبار و اطلاعات انتخابات گروه اطلاع‌رسانی انتخابات را تشکیل دادیم.

فرماندار بویراحمد تاکید کرد: با تشکیل گروه اطلاع‌رسانی انتخابات در شهرستان بویراحمد قطعا اطلاع‌رسانی خوبی در حوزه انتخابات خواهیم داشت و انتخاباتی به دور از تنش برگزار می‌کنیم.