اولین درخواست اهالی روستای تپرقوی دلی اولاد علی مومن از روشنفکر محقق شد-تصاویر

فصلی نو ،مدیرکل نوسازی و مدارس استان گفت : با پیگیری های مستقیم نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی مقدمات ساخت مدرسه در روستای تپرقوی دلی اولاد علی محقق شد .

به گزارش به گزارش فصل جنوب  ، کرمی اظهار داشت: مردم روستای «تپرقوی دشتروم» از توابع شهرستان بویراحمد طی درخواست‌های مکرر خواستار احداث مدرسه برای دانش‌آموزان روستا بودند که با پیگیری های مستقیم نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی مقدمات ساخت مدرسه در این روستا فراهم شد. (گفتنی است مهدی روشنفکر در زمان انتخابات ۹۸ به مردم این روستا قول مساعد در جهت احداث این مدرسه را داده بود).

وی افزود: تعداد ۱۳ دانش‌آموز در روستای تپرقوی در مقطع ابتدایی با مشکل فضای آموزشی نامناشب روبرو بودند که با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه بویراحمد و بیمه پارسیان کلنگ‌زنی این مدرسه با حضور مسئولان و اهالی روستا انجام شد.و انشالله تا مهرماه تحویل داده خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به ساخت ۱۷ باب مدرسه و فضای آموزشی در مناطق مختلف استان اشاره کرد و گفت: این فضاهای آموزشی با مشارکت خیرین حقیقی و حقوقی و اداره کل نوسازی مدارس در دهه فجر امسال به بهره‌برداری رسیدند.

در همین ارتباط بخوانید :

طرح ملی «آجر به آجر» در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

کرمی ضمن تأکید بر استفاده از ظرفیت خیرین جهت رفع مشکلات آموزشی در مناطق محروم استان گفت: از ۱۷ فضای آموزشی بهره‌برداری شده ۱۱ واحد توسط خیرین حقیقی و حقوقی ساخته شده‌است.