زیر ۱۵ ساله‌های فوتبال ایران با درخشش کسری طاهری قهرمان تورنمت کافکا شد /

فصلی نو ، شاگردان علی امیری با درخشش کسری طاهری بازیکن هم استانی ضمن گلباران قرقیزستان قهرمان تورنمنت کافا لقب گرفتند.

فصلی نو ، شاگردان علی امیری با درخشش کسری طاهری بازیکن هم استانی ضمن گلباران قرقیزستان قهرمان تورنمنت کافا لقب گرفتند.

به گزارش فصل جنوب ، تیم زیر ۱۵ ساله‌های فوتبال ایران که زیر نظر وحید امیری به تورنمنت کافا که با حضور تیم های ازبکستان، تاجیکستان و قرقیزستان اعزام شده بود، در روز پایانی این مسابقه با پیروزی پرگلی که مقابل قرقیزستان کسب کرد، موفق شد در صدر گروه بایستد و مسابقات را با قهرمانی تمام کند.

در این تورنمنت ابتدا تیم زیر ۱۵ ساله‌های فوتبال ملی ایران که با استعدادیابی از سراسر کشور دور هم جمع شده‌اند، به مصاف تیم ازبکستان رفتند که با سرور جپاروف چهره نام آشنای اهالی فوتبال ایران به مصاف شاگردان امیری آمده بود و بازیکنان ایران موفق شدند این مسابقه را با پیروزی ۳ بر ۲ پشت سر بگذارند.

در مسابقه بعدی در حالی تیم زیر ۱۵ ساله های ایران مقابل تاجیکستان به تساوی یک بر یک دست یافت که کادر فنی تیم معتقد بود داور مسابقه و تصمیماتش در شکل گرفتن این مساوی مقابل میزبان موثر بوده است.

درنهایت در روز پایانی مسابقات شاگردان وحید امیری با توجه به پیروزی ۵ بر ۱ تاجیکستان مقابل قرقیزستان چاره ای جز کسب پیروزی پر گل برای کسب عنوان قهرمانی بدون اما و اگر نداشتند که این کار به بهترین شکل صورت گرفت و پیروزی ۸ بر صفر تیم زیر

۱۵ سال های ایران سبب شد تا این تیم نیز پس از موفقیت تیم زیر ۲۳ ساله های ایران با مهدوی کیا، به مقام قهرمانی تورنمنت کافا دست پیدا کند.

نکته حایز اهمیت در این دیدارها درخشش خیره کننده کسری طاهری نوجوان هم استانی در این دوره از رقابت ها بود .

سری طاهری در دیدار با ازبکستان بعنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد و در دیدار با تاجیکستان از دقیقه ۵۰ مصدوم شد ما در دیدار با دوگل زد و یک پاس گل داد .

طاهری پس از دریافت مدال این نشان را تقئیم به جوان های مستعد استان کهگیلویه و بویراحمد کرد.

تورنمنت زیر ۱۵ سال کافا| جشنواره گل ایران مقابل قرقیزستان