با صدور حکمی

سرپرست جدید هیات شنای استان منصوب شد

فصلی نو ، با حکم رئیس فدراسیون ،شنا ،شیرجه و واترپلو ، سرپرست هیات شنا استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد . به گزارش فصل جنوب ، محسن رضوانی با صدور حکمی ، احمد حکمتی اصل  را به سمت سرپرسست هیات شنای استان منصوب کرد . احمد حکمتی اصل  کعاون اسبق توسعه و پشتیبانی اداره […]

فصلی نو ، با حکم رئیس فدراسیون ،شنا ،شیرجه و واترپلو ، سرپرست هیات شنا استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد .

به گزارش فصل جنوب ، محسن رضوانی با صدور حکمی ، احمد حکمتی اصل  را به سمت سرپرسست هیات شنای استان منصوب کرد .

احمد حکمتی اصل  کعاون اسبق توسعه و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان بود که بدلیل اختلافات فراوان با علوی مدیرکل وقت ورزش و جوانان استان ضمن درگیری فیزیکی با وی به چرام نیز منتقل شد .

پیش از این پژمان بارون زاده رئیس هیئت شنا،شیرجه واترپلو کهگیلویه و بویراحمد بود که با اتمام حکم خود از این سمت کنار رفت و احمد حکمتی اصل از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان سرپرست این هیئت به فدراسیون معرفی شد.

بارون زاده که دو دوره ۴ ساله به عنوان رئیس این هیئت در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت داشت حمایت قابل قبولی از ورزش قهرمانی و معرفی چندین ورزشکار با استعداد به اردوهای تیم ملی واترپلو و شنا را در عملکرد خود ثبت نمود.

وی در دوران مدیریتش همواره از عدم اختصاص استخر ویژه هئیت و تیم های قهرمانی در استان گلایه داشت و تلاش ویژه ای برای حل این مسئله داشت.
برگزاری چندین دوره آموزشی و جشنواره شنا برای رده های پایه از مهمترین اقدامات بارون زاده در هیئت شنا ، شیرجه واترپلو کهگیلویه و بویراحمد است.