مدیرکل آموزش و پرورش

سلامت دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد خط قرمز برای بازگشایی مدارس است

فصلی نو ، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سلامت دانش آموزان و معلمان استان خط قرمز مسئولان این اداره کل برای بازگشایی  مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ است. 

فصلی نو ، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سلامت دانش آموزان و معلمان استان خط قرمز مسئولان این اداره کل برای بازگشایی  مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ است.

هادی زارع پور روز سه شنبه در گفت و گو با فصل جنوب اظهار داشت: پروژه مهر امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به معنای واقعی مدیریت در شرایط بحرانی است.

وی افزود: برنامه ها و اقدام های پروژه مهر (بازگشایی مدارس) در این شرایط خاص با جدیت هر چه بیشتر در کهگیلویه و بویراحمد پیگیری شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مقدمات لازم برای بازگشایی باشکوه و به موقع مدارس این استان در سال تحصیلی  جدید انجام شود.

زارع پور خواستار فعال کردن بیش از پیش ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد برای شتاب بخشی در نام نویسی دانش آموزان این استان شد.

وی عنوان کرد: تزریق واکسن کرونا به فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد به نحو مطلوب و بدون مشکل خاص در نقاط مختلف این استان در حال انجام است.