با ارسال پیام های جداگانه ؛

پیام تسلیت اشخاص و مدیران بمناسبت شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان

فصلی نو ، در پی شهادت دکتر محمد زارعی اولین شهید مدافع سلامت استان ، اشخاص گروهها و مدیران مختلف با ارسال پیام هایی شهادت این عزیز را تسلیت گفتند .

فصلی نو ، در پی شهادت دکتر محمد زارعی اولین شهید مدافع سلامت استان ، اشخاص گروهها و مدیران مختلف با ارسال پیام هایی شهادت این عزیز را تسلیت گفتند .

به گزارش فصل جنوب ، در متن این پیام ها آمده است :

اناالله و انا الیه راجعون

خانواده عزیز و داغدارِ شهید محمد زارع، جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

تسلیت ما شاید مرهم ناچیزی باشد بر این غمِ عظیم و جانکاه.

غم شهادت یکی از پزشکان جوان، مهربان، شریف و تحصیلکرده این مرز و بوم که علاوه بر حضور در مناطق محروم و ‌خدمت رسانی بهداشتی و درمانی به مردم شریف استان، در یک سال گذشته نیز تلاش فراوانی در مبارزه با بیماری کرونا ویروس داشت و در پایان نیز جان شریف خود را در راه خدمت به مردم فدا کرد و البته خوب می دانیم که غم از دست دادن انسان در کلمه نمی گنجد.

ایشان در کسوت یک متخصص داخلی دلسوز، طی یک سال گذشته تلاش شبانه روزی در درمان بیماران کرونایی داشت و در این راه جان شریفش را از دست داد که به عنوان اولین شهید سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در مبارزه با بیماری کرونا محسوب می شود.

شادی روح این پزشک متخصص و انسان نازنینِ و صبر و شکیبایی همه بازماندگان را از حضرت باریت عالی مسئلت می دارم.

دکتر پرویز یزدان پناه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

————————————————————————————————————————————————-

پیام تسلیت دکتر اصغر بهوربه مناسبت درگذشت همکار گرامی دکتر محمد زارعی متخصص داخلی

اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعوُن

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان دکتر زارعی متخصص داخلی را به خانواده محترم آن مرحوم و کلیه همکاران حوزه سلامت و کادر درمان تسلیت عرض می نمائیم.

هر چند که تاب فراق و هجران سخت و دشوار است ،لیکن تقدیر الهی را جز صبر و بردباری چاره ای نیست. از خداوند بزرگ برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می داریم .

روحش شاد و یادش گرامی باد

دکتر اصغر بهور مدیر درمان تامین اجتماعی

 


در همین ارتباط بخوانید :
|

اولین شهید مدافع سلامت از دل پزشکان مختصص دانشگاه علوم پزشکی استان بیرون آمد

پزشک کهگیلویه و بویراحمدی بر اثر کرونا جان باخت


دکترمحسن مرادی مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در پی شهادت دکترمحمد زارعی،شهید مدافع سلامت استان ،پیام تسلیتی صادر کردند؛متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج ملکوتی پزشک فداکار وپرتلاش شهید مدافع سلامت “دکتر محمد زارعی”پزشک متخصص داخلی که در راه خدمت به مردم ،به لقاءالله پیوست ،را به جامعه پزشکی استان وخانواده محترم آن فقید سعید ،تسلیت عرض نموده،از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده علو درجات را مسئلت دارم .

دکتر محسن مرادی

      مدیرکل بهزیستی استان

—————————————————————————————————————————————————-

بسم الله الرحم الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

ظهر روز پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه دکتر محمد زارعی متخصص داخلی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به خیل شهیدان مدافع سلامت پیوست /

پزشک انسان دوست ،فداکار و گرانقدری که راه خدمت رسانی و درمانی بیماران بویژه طی یک سال اخیر از هیچ تلاشی فروگذاری نکرد ، ایشان پس از ابتلا به بیماری کووید و بستری در بخش مراقبت های وِیژه علیرغم تلاش فراوان همکاران دلسوز خود به دیار ابدی شتافت .

ضایعه اندوهناک و آسمانی ایشان را به خانواده محترم ایشان و جامعه فداکار پزشکی صمیمانه تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال علو درجات ،رحمت الهی و آرامش ابدی را برای آن شهید بزرگوار خواستارم.

دکتر علی رضا ملک پور

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج


پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج بمناسبت شهادت مدافع سلامت شهید محمد زارعی

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت پزشک متعهد و متخصص شهید مدافع سلامت، محمد زارعی که عمری پر برکت را در مسیر کسب علم و دانش و خدمت صادقانه و خالصانه به مردم صرف نمود، به خدمت گزاران تلاشگر و ایثارگر عرصه بهداشت و درمان، همکاران و یاران آن شهید وارسته و به خدا پیوسته و به ویژه خانواده ارجمند ایشان تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان برای آن شهید راه خدمت، غفران و رحمت واسعه ی الهی و برای بازماندگان محترم صبر و اجر خواستارم.

محمدرحیم دهراب پور
رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج
————————————————————————————————————————————————

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبرشهادت جناب آقای دکترمحمدزارعی، شهید مدافع سلامت، استاد و پزشک متعهد و متخصص که در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مبارزه با ویروس منحوس کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید. بی شک مجاهدتهای این پزشک متعهد و متخصص در خط مقدم خدمات رسانی به مردم که با جانفشانی همراه بود، جلوه های بی نظیری از ایثار اجتماعی و مسئولیت پذیری جامعه سلامت در جریان مبارزه با ویروس منحوس کرونا را به نمایش گذاشت. اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفرکرده را به خانواده داغدار آن شهید گرانقدر، جامعه پزشکی استان، همکاران و تمامی کارکنان حوزه سلامت و عموم مردم شریف تسلیت عرض نموده و از خداوندمتعال، علو درجات، رحمت واسعه الهی برای آن شهید عزیزسفرکرده و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسلت دارم.

دکتر محمد طهماسبی سرپرست بیمارستان امام سجاد( ع) یاسوج

—————————————————————————————————————————————————-

بسم رب الشهداء والصدیقین

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

 

انالله و انا الیه راجعون

شکوه و سربلندی ملت ایران مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

باور خبر شهادت خادم و دلسوز عرصه سلامت دکتر محمد زارعی متخصص داخلی شاغل در بیمارستان های شهرمان ، در این روزهایی که ویروس کرونا مردم را در تنگنا قرار داده است بسیار سخت است اندوه این مصیبت بزرگ بر دوش جامعه پزشکی تا ابد سنگینی خواهد کرد .

عروج ملکوتی اولین شهید جامعه سلامت استان را به خانواده این شهید بزرگوار، دوستان و همسنگرانش تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و علو درجات و غفران و رحمت الهی را برایشان مسئلت می‌نمایم.

باشد که با همت و تدبیر مسئولین مرتبط ،اقدامات لازم جهت اجرای واکسیناسیون کادر درمان و نیازمندان تسریع گردد تا آلام و مصائب جامعه پزشکی کاهش یابد .

دکتر سیده رقیه پناهی
رئیس سازمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

————————————————————————————————————————————————————


سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناسبت شهادت اولین شهید سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد دکتر محمد زارع پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در متن پیام تسلیت دکتر رحمت اله افشار آمده است:

خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت، که در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده سایر همکاران و عموم هم استانی های عزیز شد، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

استان کهگیلویه و بویراحمد به وجود چنین انسان‌های نیک سرشتی که در راه پاسداشت ارزش‌ها و کمک به انسان‌ها، ایثار و جانفشانی می‌کنند بر خود می‌بالد.

اینجانب ضمن ابراز صمیمانه‌ترین همدردی‌ها، این ضایعه غم انگیز را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان و خانواده و وابستگان آن شهید عزیز تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

دکتر رحمت الله افشار

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج


پیام تسلیت رئیس مرکز بهداشت بویراحمد به مناسبت شهادت دکتر زارعی
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد: دکتر محمد یزدان پناه اظهار داشت؛ شهادت اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، ایثارگر و فداکار، دکتر محمد زارعی متخصص داخلی که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا در بیمارستان شهید جلیل یاسوج خدمت می کرد، به علت ابتلا به بیماری کرونا به درجه بلندرفیع شهادت نائل شد و موجب تأثر، تألم شدید قلبی من و حوزه سلامت شد.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ، مردم شریف استان و تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

دکتر محمد یزدان پناه

رئیس مرکز بهداشت بویراحمد


مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا به مناسبت شهادت دکتر محمد زارعی شهید مدافع سلامت استان، پیام تسلیتی صادر کرد

متن پیام تسلیت مهندس ظفر پریسای بدین شرح است:

بسمه تعالی

⚫انا لله و انا الیه راجعون⚫

خبر شهادت شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ، همکار گرانقدر و ایثارگر، شهید فداکار، دکتر زارعی که در راه خدمت به مردم شریف و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تأثر و تألم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت در شهرستان دنا شد، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

عروج همکار عزیز و گرانقدرمان، شهید دکتر زازعی که در جبهه نبرد بی امان با کروناویروس تا آخرین نفس ایستاد و جنگید، برای ما دانشگاهیان علوم پزشکی یاسوج بسیار سخت و جانکاه است اما یاد و خاطره تلاش های صادقانه و شبانه روزی او در کنار سایر مدافعان سلامت استان مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ، مردم شریف استان و تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

مهندس ظفر پریسای
مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا