مدیرکل کتابخانه های عمومی است خبر دادان

صدور گواهینامه آموزشی کارکنان ادارات ، توسط سازمان مدیریت با شرکت در جشنواره رضوی

فصلی نو ،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از صدور گواهی آموزشی جهت کارکنان ادارات و سازمانهای شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان خبرداد.

فصلی نو ،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از صدور گواهینامه آموزشی جهت کارکنان ادارات و سازمانهای شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان خبرداد.

به گزارش فصل جنوب به نقل از  روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از صدور گواهی آموزشی جهت کارکنان ادارات و سازمانهای شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان خبرداد.
یاسر رحیمیان گفت: بنابر توافق بعمل آمده بین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اداره کل کتابخانه های عمومی ، برای کارکنان دستگاههای اجرایی استان که در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند و موفق به اخذ نمره قبولی شوند گواهینامه آموزشی صادر می گردد.
وی تصریح کرد: بر همین اساس کارکنان دستگاههای استان می توانند با ورود به سایت جشنواره رضوی به آدرس www.samakpl.ir و مطالعه منابع معرفی شده در آزمون دوره ها شرکت نمایند.
رحیمیان اظهارداشت: در صورت اخذ نمره قبولی، گواهی این دوره ها تحت عنوان” حکومت مهدوی و وظایف منتظران” و ” سبک زندگی بر اساس آموزه های دینی” به مدت ۲۸ ساعت برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین افزود: شرکت کنندگان با عضویت در سایت جشنواره علاوه بر اخذ گواهینامه آموزشی می توانند ار مزایای مشارکت دیگر اعضای خانواده خود به قید قرعه جوایز جشنواره را نیز دریافت کنند.
یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ازخردادماه آغاز شده و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.