فراخوان عمومی طرح ملی نذر آب ۴ برای مردمی که چشم انتظار مهربانی ایران هستند

فصلی نو ،جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، طرح ملی نذر آب را از سال ۱۳۹۷ به منظور ارتقای سطح سلامت آب شرب و رفع مشکلات زیستی خانوارهای مناطق محروم که با خشکسالی مواجه هستند، آغاز کرد.

فصلی نو ،جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران،طرح ملی نذر آب را از سال ۱۳۹۷ به منظور ارتقای سطح سلامت آب شرب و رفع مشکلات زیستی خانوارهای مناطق محروم که با خشکسالی مواجه هستند، آغاز کرد.

به گزارش فصل جنوب ،خشکسالی و کاهش بارندگی در سال‌های اخیر دو عامل انتخاب هشت شهرستان در سیستان و بلوچستان، سه شهرستان خراسان جنوبی، دو شهرستان هرمزگان و دو شهرستان در جنوب کرمان برای اجرای طرح ملی نذر_آب۴ شد.

در همین ارتباط بخوانید

آغاز اجرای چهارمین دوره طرح ملی «نذر آب» در ۴ استان

طرح ملی نذر آب فقط جهت تامین آب آشامیدنی نیست، بلکه سه محور سلامت و بهداشت، معیشت و خدمات عمرانی را نیز پوشش می‌دهد. تحویل بسته‌های بهداشتی، اعزام تیم‌های تخصصی و پزشکی، توزیع بسته‌های مواد غذایی و ایجاد زیرساخت‌های عمرانی شامل ساخت و تجهیز تاسیسات آبی به منظور ایجاد دسترسی پایدار به آب شرب، شیرین سازی و قابل شرب کردن آب موجود در مناطق و لایروبی قنات‌ها و رودها از جمله اقدامات این طرح کشوری است.

سامانه‌ #۷۲۴* و شماره حساب ۵۲۲۳۵۲۲۳۱۹(بانک ملت) راه ارتباطی سازمان داوطلبان و جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مجریان این طرح و شما مردم عزیز ایران است برای واریز مهرتان.
شماره کارت کمکهای نقدی:
۶۱۰۴۳۳۷۴۲۸۵۰۸۰۳۸ بانک ملت
#زمان اجرا :۱۴۰۰/۵/۱۹ لغایت ۱۴۰۰/۵/۲۵
مکان اجرا ،:استان کرمان شهرستان نرماشیر……….

معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد