دبیرکل قرارگاه نیروهای جوان ، مومن ، انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد (نجما)

قرارگاه نجما در انتخابات شورای شهر یاسوج لیست منتخب خود را منتشر می کند

فصلی نو ، قرارگاه نیروهای جوان ، مومن ، انقلابی ( نجما) لیست اقتدار و پیشرفت ( انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج ) به زودی منتشر می شود.

فصلی نو ، قرارگاه نیروهای جوان ، مومن ، انقلابی ( نجما) لیست اقتدار و پیشرفت ( انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج ) به زودی منتشر می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی فصل جنوب اسماعیل مدبرمقدم دبیرکل قرارگاه نیروهای جوان ، مومن ، انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد (نجما) در گفت و گو با این رسانه، از انتشار لیست تحت حمایت قرارگاه نجما خبرداد.

مدبرمقدم بیان کرد: این لیست با توجه به فراخوان چندماه گذشته این قرارگاه در شبکه های اجتماعی برای شناسایی نیروهای جوان مومن ، انقلابی از میان ۹۴ نفر از نامزدهای انتخابات شورای شهر یاسوج تهیه شده است که به زودی به اطلاع مردم شریف شهر یاسوج خواهد رسید.

در همین ارتباط بخوانید :

۴۵۸ نفر از داوطلبان شورای شهر در کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام کردند

اسماعیل مدبرمقدم در پایان ضمن دعوت از همه مردم برای حضور پای صندوق های رای افزود: لیست قرارگاه نجما با خرد جمعی (شورای راهبردی قرارگاه) تهیه و تمام تلاش بر این بوده و هست که نیروهای دلسوز و مردمی با شاخصه های جوان مومن و انقلابی به پارلمان شهری راه پیدا کرده و بتوانند گره ای از مشکلات این مردم و شهر بگشایند.