احمدی کیش : سیاسیون از مرزبندی های انقلابی و غیرانقلابی در استان دست بردارند

فصلی نو ، بمناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، عضو شورای شهر یاسوج با انتشار پیامی این ئاقع بزرگ را تبریک گفت .

مرزبندی به گزارش فصل جنوب ، فرشید احمدی کیش در پیام خود ضمن تبریک دهه فجر ،در خصوص مرزبندی  از سیاسیون درخواست کرده است دست از مرزبندی های سیاسی انقلابی و غیر انقلابی بردارد .

وی در پیام خود نوشت .

بسم الله الرحمن الرحیم

« والفجر ولیال عشر »

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است، این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ، کاخ‌های پر زروزیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت‌های گره‌کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد…
اینجانب بعنوان خدمتگزاری ناچیز در برابر عظمت مردمی استوار این روز فرخنده را خدمت مردم شریف تبریک عرض می کنم و از مسئولین استانی و شهرستانی تقاضا می کنم خدمت به مردم و جوابگوی خواسته های مردمی باشند و تنها راه حفظ نظام و انقلاب در همراهی این مردم است و انقلابی بودن با مردم بودن است .

البته  به سیاسیون استان عرض می کنم که برای این استان سراسر شیعه مرزبندی انقلابی و غیر انقلابی درست نکنند و برای منافع خود دست از این مرزبندی های درون استانی بردارند زیرا مردم این استان با تقدیم هزاران شهید و جانباز با مقیاس جمعیتی در زمان جنگ تحمیلی از استانهای شاخص می باشد و همه نیز انقلابی هستند.

احمدی کیش عضو شورای شهر یاسوج