حضور ذینفعان خوشه دستبافته های استان در نمایشگاه فرش دستباف فارس- تصاویر

فصلی نو، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور ذینفعان خوشه دستبافته های این استان در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس و صنایع وابسته خبر داد.

فصلی نو، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور ذینفعان خوشه دستبافته های این استان در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس و صنایع وابسته خبر داد.

به گزارش فصل جنوب ، : “حضور ذینفعان خوشه دستبافته های استان کهگیلویه و بویراحمد در هفدهمین نمایشگاه فرش دستبافت فارس و صنایع وابسته “
با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان و همکاری خوشه دست بافته ها غرفه مشترکی اخذ و به صورت رایگان در اختیار ذینفعان خوشه قرار گرفته است.این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی فارس در حال برگزاری است.

در همین ارتباط دکتر سید هاشم موسوی جهان اباد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نمایشگاه فرش دستباف فارس تولید کنندگان فعال با تولیدات سایر استان ها ،نیاز های بازار ،تنوع در طرح و رنگ همچنین کیفیت مواد اولیه و …آشنا خواهند شد.

وی ادامه داد:یکی دیگر از برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی برگزاری تور صنعتی و بازدید ازواحدهای تولیدی نمایشگاهای داخلی و خارجی لست که در همین راستا امروز با حضور بیست و پنج نفر از تولیدکنندگان دستبافته های استان از هفدهمین نمایشگاه فرش دستبافت فارس و صنایع وابسته بازدید به عمل آمد.

دکتر سید هاشم موسوی ادامه داد: هدف از شرکت در این نمایشگاه علاوه بر نمایش توانمندی های حوزه دستبافته های استان، توسعه بازار محصولات بومی و جذب سرمایه‌گذار در راستای ساماندهی این رسته می باشد.

به گزارش فصل جنوب ،سید هاشم موسوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان در ادامه افزودند:حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای مختلف برای ذینفعان خوشه صنعتی دست بافته ها به توسعه و ایجاد محصولات جدید در این هنر صنعت منجر خواهد شد وبررسی ظرفیت‌های بازار، سلایق مشتریان، کانال‌های توزیع، بررسی حضور رقبا از جمله برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای توسعه خوشه فرش استان می باشد.