مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

پلمپ دو مرکز زیبایی غیر مجاز در شهر یاسوج

فصلی نو ،مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: دو مرکز زیبایی غیر مجاز که در امورات پزشکی دخالت داشته اند پلمپ شد.

فصلی نو ،مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: دو مرکز زیبایی غیر مجاز که در امورات پزشکی دخالت داشته اند پلمپ شد.

به گزارش فصل جنوب ، روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر وحید توانا اظهار داشت: کارشناسان این معاونت باهمکاری اداره کل تعزیرات حکومتی، دادستانی مرکز استان و نیروهای یگان ویژه دو مرکز زیبایی غیر مجاز در شهر یاسوج که در حیطه پوست، مو و زیبایی مبادرت به فعالیت نموده اند پلمپ و اموال آنها جمع آوری نمودند.

وی در ادامه بیان داشت: گردانندگان این مراکز از طریق فضای مجازی و باتبلیغات گسترده محل فعالیت خود رابه عنوان کلینیک تخصصی پوست و مو معرفی و با فریب افراد و بدون هیچ گونه مجوزی، اعمالی نظیر بوتاکس، ژل،حجامت، لیزر و… را انجام می دادند.

در همین ارتبط خوانید :

۴ مرکز غیرمجاز زیبایی در آران و بیدگل پلمب شد

وی با بیان اینکه انجام امور تخصصی پوست، مو و زیبایی مستلزم کسب مجوز قانونی این دانشگاه است، افزود: براساس قوانین وزارت بهداشت، صرفا پزشکان دارای تخصص لازم و صلاحیت دار حق مداخله در این امور را دارند.

دکتر توانا در ادامه اذعان نمود: همکاران ما در معاونت درمان دانشگاه در راستای اهداف و وظایف ذاتی خود که همان تامین سلامت جامعه میباشد، با افراد و مراکز غیر مجازی که قصد به خطر انداختن سلامت احاد جامعه را دارند به جد و به شکل قانونی برخورد خواهد کرد و متخلفان حوزه سلامت در صورت احراز تخلف در امورات پزشکی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.