پیام تسلیت برخی از بانوان فعال اجتماعی بمناسبت درگذشت مرحومه شیرین بانو زرین

فصلی نو - در پی درگذشت باورنکردنی عضو تحریریه فصلی نو ، مرحومه شیرین بانو زرین ، تعدادی از دوستان این فعال فرهنگی ، اجتماعی با انتشار متنی این ضایعه دردناک را تسلیت گفتند .

فصلی نو – در پی درگذشت باورنکردنی عضو تحریریه فصلی نو ، مرحومه شیرین بانو زرین ، تعدادی از دوستان این فعال فرهنگی ، اجتماعی با انتشار متنی این ضایعه دردناک را تسلیت گفتند .

به گزارش فصل جنوب در این پیام آمده است :

شقایق بودی و دیری نماندی
سرود زندگی را نیمه خواندی …

در یک غروب پاییزی ،شمع وجود بانویی جوان و سرزنده، خوشفکر و خوش ذوق به خاموشی گرایید و دوستان را در اندوهی سنگین فرو برد .
« شیرین بانو زرین » بانوی مطالبه گر و کنشگر اجتماعی و فرهنگی ،همواره دغدغه مند مسائل فرهنگی و اجتماعی به ویژه در حوزه زنان بود و شجاعانه در این وادی قلم می زد و برای رسیدن به جامعه ای برابر و عدالتمند با شهروندانی آگاه تلاش می کرد. افسوس که عمر کوتاهش مجال نداد و همچون شقایق در دست باد اجل ،پرپر شد …..
ضمن ابراز تأسف فراوان ، درگذشت ناگهانی این عزیز را به خانواده داغدار ایشان و همه کسانی که دل در گروی اعتلای فرهنگ جامعه دارند ، تسلیت می گوییم و از خداوند برای همه دوستدارانش ،صبر و شکیبایی و برای روح لطیفش ،آرامش جاودانی طلب میکنیم .

سیده فرزانه آرامش – محبوبه آذرگشسب – طیبه آذرپیوند – کبری اخلاقی – رقیه پناهی – فریده جمادی – سیده زهرا حسینی – سکینه درخش – حمیده زعیمی – عصمت فلاحپور – مینا کرمی – ثریا کریم پور – فرشته محرابی – فریده مرادی – محبوبه مرادیان – سهیلا نیک اقبالی – صغری نیک اقبال – زینب هاشمی

سی ام مهر هزار و چهارصد