رئیس حوزه هنری خبر داد

چاپ یک کتاب پژوهشی در حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد

فصلی نو ،رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد ازچاپ کتاب پژوهشی "رویکرد به دانشگاه کارآفرین هنر" نوشته ی حسین خلیلی دراین نهاد خبر داد.

فصلی نو ،رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد ازچاپ کتاب پژوهشی “رویکرد به دانشگاه کارآفرین هنر” نوشته ی حسین خلیلی دراین نهاد خبر داد.

به گزارش فصل جنوب به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد شریف اسلامی در این باره گفت: این اثر با حمایت حوزه هنری استان توسط حسین خلیلی نویسنده و پژوهشگر هم استانی نوشته و در انتشارات نودا منتشر و روانه بازار نشر شده است.

اسلامی بیان داشت: کتاب رویکرد به دانشگاه کار آفرین یک اثر پژوهشی با موضوع راهبردهای توسعه اقتصاد آموش عالی هنر در ایران است.

وی تصریح کرد:هدف از تولید این اثر،بررسی وضعیت اقتصادی آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی هنر در ایران با رویکرد دانشگاه کار آفرین هنرو همچنین تدوین راهبردهای توسعه اقتصاد آموزش عالی هنر بوده است.

رئیس حوزه هنری افزود:این کتاب درچهار فصل و۴۲۸صفحه حاصل سالها تجربه نویسنده در رشته اقتصاد هنر می باشد که توسط انتشارات نودا به چاپ رسیده و می تواند منبع مطالعاتی معتبری برای دانشجویان و علاقمندان به این رشته باشد.