کمپین کمک های نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان سی سخت – اصناف و بازاریان یاسوج گام اول را برداشت

فصلی نو ، رئیس اتاق اصناف شهرستان بویراحمد از برگزاری کمپین کمک های بازاریان شهر یاسوج به مردم زلزله زده شهر سی سخت خبر داد . به گزارش فصل جنوب ، علی ارشدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : بدنبال وقوع زلزله شدید در شهرهای یاسوج و سی سخت که به واحدهای مسکونی […]

فصلی نو ، رئیس اتاق اصناف شهرستان بویراحمد از برگزاری کمپین کمک های بازاریان شهر یاسوج به مردم زلزله زده شهر سی سخت خبر داد .

به گزارش فصل جنوب ، علی ارشدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : بدنبال وقوع زلزله شدید در شهرهای یاسوج و سی سخت که به واحدهای مسکونی شهر سی ست خسارات زیادی وارد کرده بود، اتاق اصناف یاسوج در همان ساعات اولیه زلزله تشکیل جلسه داد و جهت کمک و همراهی به خسارت دیدگان نکات لازم بررسی شد.

ارشدی ادامه داد : بنا به تصمیم های گرفته شده بنا شد کمپین کمک بازاریان و اصناف به زلزله زدگان شهر سی سخت بصورت نقدی و غیر نقدی راه اندازی شود که صبح امروز مرکز این کمپین در خیابان عمده فروشان سابق جنب بانک شهر شعبه یاسوج شروع بکار کرد .

وی افزود : در همین ارتباط صبح امروز بیش از ۱۰ هزار قرص نان از طرف بازاریان شهر یاسوج به سی سخت جهت استفاده ارسال شد .

رئیس اتاق اصناف شهرستان بویراحمد بیان کرد : کمک های نقدی و غیرنقدی بازاریان به زلزله زدگان ادامه دارد و بزودی دیگر اقلام مورد نیاز خسارت دیدگان نیز ارسال می شود .

علی ارشدی اضافه کرد : بازار و اصناف یاسوج همواره در اقدامات خداپسندانه پیشگام بوده است و در این اتفاق نیز جهت کمک به همنوعان تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست .