دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۱:۱۸
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۴:۳۱

کمک های اهدایی شرکت پتروشیمی پردیس به مناطق زلزله زده سی سخت ارسال شد- تصاویر

فصلی نو ،کمک های اهدایی شرکت پتروشیمی پردیس به منظور یاری رساندن به هموطنان زلزله زده شهرستان سی سخت به استان کهگیلویه و بویر احمد ارسال شد. مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در گفت و گو با فصل جنوب  اظهار داشت: یکی از مهم ترین وظایف اسلامی و انسانی ما در زمان بحران ها و بلایای […]فصلی نو ،کمک های اهدایی شرکت پتروشیمی پردیس به منظور یاری رساندن به هموطنان زلزله زده شهرستان سی سخت به استان کهگیلویه و بویر احمد ارسال شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در گفت و گو با فصل جنوب  اظهار داشت: یکی از مهم ترین وظایف اسلامی و انسانی ما در زمان بحران ها و بلایای طبیعی، همدردی و امدادرسانی فوری به هموطنان عزیزی است که در شرایط سخت گرفتار شده اند و شرکت پتروشیمی پردیس نیز که از شرکت های پیشرو در حوزه مسئولیت های اجتماعی است همواره در زمان حادث شدن بلایا و اتفاقات سخت در یاری رسانی پیشقدم بوده است.

وی درخصوص کمک های پتروشیمی پردیس به هموطنان زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به استعلام های اخذ شده؛ مهمترین نیاز مردم زلزله زده در حال حاضر، مواد غذایی و بهداشتی است که جهت ارسال یک محموله شامل کنسروهای خوراکی و مواد بهداشتی و شوینده به مناطق زلزله زده اقدام فوری بعمل آمده و طبق هماهنگی های انجام شده کمک های اهدایی پتروشیمی پردیس با همکاری سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در بین هموطنان آسیب دیده توزیع خواهد شد.

غلامرضا جمشیدی در پایان اظهار داشت: از خداوند متعال برای هموطنان آسیب دیده در این زلزله طلب سلامتی و تندرستی می کنیم و امیدواریم با یاری مردم عزیز و مسئولان اجرایی به زودی شاهد سامان بخشیدن به وضعیت زلزله زدگان باشیم.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • ناشناس
    ۴ / اسفند / ۱۳۹۹

    چند روزی است که کلیپ درخواست کمک یک بانوی اهل سیسخت منتشر شده است. به عنوان همشهری و شناختی که دارم صحبتهای ایشان کذب و به منظور سو استفاده از احساسات مردم می باشد. خانواده ایشان دارای وضع مالی خوبی می باشند اما متاسفانه دارای طبع گدامنش هستند.