با صدور احکام جداگانه

بانوی کهگیلویه و بویراحمد عضو هیات رئیسه کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا شد

فصلی نو ، با حکم رئیس فدراسیون کیک بوکسینیگ wko ایران و آسیا یک کهگیلویه و بویراحمدی بعنوان عضو هیات مدیره کنفدراسیون کیک بوکسینیگ ایران و آسیا .

فصلی نو ، با حکم رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ wko ایران و آسیا یک کهگیلویه و بویراحمدی بعنوان عضو هیات مدیره این فدراسیون این رشته ورزشی در  ایران و آسیا منصوب شد  .

به گزارش فصل جنوب ، افشین هادی چگینی ، خانم زینب هادی ورزشکار هم استانی را  همزمان  به عضویت عضو هیات رئیسه فدراسیون کیک بوکسینگایران و آسیا منصوب کرد .

در حکم آسیایی زینب هادی آمده است : سرکار خانم زینب هادی با سلام احتراما نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان عضو هیات رئیسه کیک بوکسینگ wko آسیا منصوب می شوید امید است با  اتکا به ایزد منان و همکارایی هایی که با این رشته معمول می دارید ئر پیشرفت این رشته ورزشی موفق و موید باشید .

 

در همین ارتباط بخوانید

اطلاعات کامل درباره ورزش کیک‌بوکسینگ (Kickboxing) + فیلم آموزشی

کیک‌بوکسینگ چیست؟

کیک‌بوکسینگ ترکیبی از رشته‌های رزمی موای تای، کاراته و بوکس است . این رشته ورزشی  ورزشی رزمی می‌باشد. در  این ورزش ضربات مشت، لگد، زانو، آرنج و گرفتن همدیگر آزاد می‌باشد ولی زدن حریفی که بر روی زمین افتاده ممنوع است. به طورکلی هدف از تمرینات کیک بوکسینگ دفاع از خود، به دست آوردن آمادگی جسمانی و هم چنین به عنوان ورزش رزمی می‌باشد.

کیک بوکسینگ یکی از بهترین راه های روی فرم نگه داشت بدن است. این نوع ورزش رزمی قواعد سخت کاراته را ندارد. آزادی بیشتر در این ورزش از جمله عوامل محبوبیت آن می باشد.

ورزش  ورزش است که به داشتن بدنی قوی، انعطاف‌پذیر و لاغر کمک می کند. حرکت های زیادی در این ورزش انجام می شوند که ایجاب می کنند بتوانید به سرعت در مورد کاری که انجام می دهید فکر کنید. در ضمن، باید پیش‌بینی کنید حریفتان چه حرکتی انجام خواهد داد و جلوی ضربه های او را بگیرید. به افرادی که کیک بوکسینگ کار می کنند جنگنده (FIGHTER) می‌گویند.

اصطلاح  این رشتهد  به وسیله اوسامو ناگوچی ژاپنی برای نام گذاری رشته‌ای رزمی که از موای تای و کاراته الهام گرفته شده بود استفاده شد. او این رشته را در سال ۱۹۵۸۸ معرفی کرد. کیک بوکسینگ در واقع از دو قسمت (کیک = ضربه پا) و (بوکسینگ = مشت زدن) تشکیل شده که تکنیک‌های اصلی آن هم در مشت و ضربه پا می‌باشند.