مدیرکل کتابخانه های استان

۲۲۳۶ نسخه کتاب کمک درسی به کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد

فصلی نو ، با پیگیری‌های صورت گرفته با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، 2236 نسخه کتاب کمک درسی و تست در مقاطع مختلف تحصیلی در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.

فصلی نو ، با پیگیری‌های صورت گرفته با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، ۲۲۳۶ نسخه کتاب کمک درسی و تست در مقاطع مختلف تحصیلی در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.

به گزارش فصل جنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، ۲۲۳۶ جلد کتاب کمک درسی به ارزش ۱ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم چی به ۶۵ باب کتابخانه عمومی در سراسر استان، اهدا شد.

یاسر رحیمیان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری بنیاد خیریه علمی آموزشی قلم چی، اظهار داشت: کتاب‌های اهداء شده مربوط به تمامی مقاطع تحصیلی و رشته گروه‌های تحصیلی مختلف است که می‌تواند نقش بسزایی در جذب دانش‌آموزان و دانشجویان به کتابخانه‌های عمومی استان داشته باشد.

رحیمیان با اشاره به اهمیت کتاب‌های کمک آموزشی در رشد و پیشرفت دانش‌آموزان گفت: با توجه به دشواری‌های خرید کتاب‌های کمک آموزشی و کنکوری برای اقشار کم‌درآمد جامعه و لزوم تجهیز و به روزرسانی کتابخانه‌های عمومی به کتاب‌های آموزشی و کمک درسی، با مساعدت و همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم چی؛ تمامی کتابهای اهدایی در کتابخانه های عمومی استان توزیع شد.

گفتنی است کار اهداء و توزیع این کتابهای کمک درسی با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و نماینده بنیاد علمی آموزشی قلم چی کشور، رئیس بنیاد قلم چی استان و روسای ادارات شهرستانها با رعایت نکات بهداشتی در یاسوج انجام شد.