دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۶:۳۸
دسته بندی: اخبار استان
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴

ارسال محموله کمک های بانک رفاه استان برای استفاده حادثه دیدگان زلزله شهر سی سخت- تصاویر

فصلی نو ، مدیر شعب بانک رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد از ارسال کمک های این بانک جهت حادثه دیدگان زلزله اخیر شهر سی سخت خبر داد . به گزارش فصل جنوب ، خدابخش فروزان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در پی حادثه اخیر زلزله شهر سی سخت که خسارات فراوانی به […]فصلی نو ، مدیر شعب بانک رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد از ارسال کمک های این بانک جهت حادثه دیدگان زلزله اخیر شهر سی سخت خبر داد .

به گزارش فصل جنوب ، خدابخش فروزان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در پی حادثه اخیر زلزله شهر سی سخت که خسارات فراوانی به ساختمان های این شهر وارد شده بود ، بانک رفاه همانند همیشه که در اتفاقات مشابه یار و یاور هموطنان عزیز بوده است این بار نیز پیش گام شد .

فروزان بیان کرد: با مساعدت  و همکاری جناب آقای دکتر لله گانی مقام محترم مدیرعامل بانک رفاه مقدار زیادی اقلام مورد نیاز زلزله زدگان با یاسوج ارسال شد و امروز این محموله جهت استفاده شهروندان عزیز شهر سی سخت به این شهر انتقال داده شد .

وی اقلام ارسالی را شامل پتو،موکت،روفرشی ،زیرانداز،حصیر و ماسک اعلام کرد و افزود : بنا به پیش بینی های انجام شده در خصوص مهم ترین وسایل مورد نیاز این اقلام پس از تهیه و ارسال به شهر سی سخت ارسال شد .

فروزان ادامه داد : انشالله با کمک مردم همیشه در صحنه و تلاش مسئولین در سایه مقام معظم رهبری مشکل زلزله زدگان شهر سی سخت هر چه سریعتر حل خواهد شد .

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
 • ناشناس
  ۳ / اسفند / ۱۳۹۹

  از دست اندر کاران محترم بانک رفاه و خصوصا
  مدیریت محترم شعب این بانک جناب حاج خدابخش فروزان تقدیر و تشکر به عمل می اید
  انشاء الله باقیات و صالحات برا این مدیر محترم
  و خیر و نیکوکار و ارزشی باشد