اسامی برگزیدگان شورای شهر در شهرستان های استان
- شناسه خبر: 3785
- تاریخ و زمان ارسال: 31 اردیبهشت 1396 - 00:30
فرماندار شهرستان بویراحمد ضمن قدر دانی ازحضور پر رنگ مردم شهرستان بویراحمد در انتخابات گفت: ملت ایران در طول انقلاب بارها ثابت کردهاند که همواره با اتحاد و همدلی در سختترین شرایط، بهترین اقدام را انجام داده اند.
سید محمد کاظم نظری با اعلام پایان شمارش وتجمیع آرا انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر یاسوج گفت: آقای فرشید نگین تاجی فرزند محمود دارای ۱۶۷۷۶ رای-آقای محمد رحیم دهراب پور دولت آباد فرزند یدالله دارای ۱۰۲۸۲ رای- سید هدایت اکبری فرزند حنظل دارای۹۶۰۸ رای -آقای مسعود خوبانی فرزند حسن دارای ۹۳۵۹ رای- آقای علی اکبری تبار فرزند بندعلی دارای ۹۲۱۸ رای- آقای فرشید احمدی کیش فرزند بندر دارای ۷۱۸۲ رای- آقای کیوان آشنا فرزند رحیم دارای ۷۰۶۰ رای بعنوان اعضای اصلی و آقایان بهنام عباس نژاد فرزند جمال دارای ۷۰۱۰ رای -خدابخش امیری فرزند سیف الله دارای ۶۸۷۸ رای – عطا الله دانشی فرزند محمد دارای ۶۷۱۴ رای – هدایت الله امیری یاسوج فرزند امرالله دارای ۶۷۰۳ رای ومهدی رستمی یاسوجی فرزند علی دارای ۶۴۸۹ رای بعنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر یاسوج انتخاب شدند .
در انتخابات شورای شهر سیسخت زینت نظری با ۱۹۲۵ رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با ۱۸۹۲رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با ۱۵۵۲ رای نفر سوم، داریوش محسنی با ۱۵۳۴ رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با ۱۳۷۹ رای به عنوان نفر پنجم انتخابات شورای شهر سی سخت انتخاب شدند.
شهرام جهانفکر نیز با کسب ۱۱۸۰ واحسان امیری با ۱۱۵۶ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر سی سخت انتخاب شدند.
گفتنی است؛ مهدی نظری با ۱۰۸۷ رای ،کیانوش صیادی با ۱۰۵۹ رای، عباس کرمی با ۱۰۱۳ رای، فاطمه محمد حسینی با ۸۴۵ رای، خسرو رسولی با ۸۲۱ رای ،مرتضی کرمی با ۷۶۴رای و جواد مولایی با ۷۰۳رای در جایگاههای بعدی از میان ۱۴کاندیدای انتخاباتی شدند.
منتخبان شورای شهر گچساران مشخص شدند.
به گزارش «بویر نیوز»، ۷ عضو اصلی و ۵ نفر علی البدل اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان به شرح زیر است:
۱-حبیب عاملی مقدم
٢-مسلم کرمی
٣-سید ناصر حسینی
۴-کیانوش بلوطی
۵-رمضان عباسی
۶-افضل نظری
٧-نرگس زارعیان
اعضای اصلی
٨ -علی محمد آقایی
٩-سعید کردلو
١٠-مسعود ظفری
١١-رضا قشقایی
١٢-حمید بخشایی
منتخبان شورای شهر لنده مشخص شدند.
، تعداد ۵نفر عضو اصلی و ۳نفر علی البدل اعضای شورای اسلامی شهر لنده :
۱ – ایرح جرنده ۳۱۵۴ رای
۲- سیدامیر سنایی ۲۲۴۱ رای
۳- عطب الله آهنجان ۲۲۳۸رای
۴-امین کریمپور ۲۰۹۱ رای
۵- عزیزالله شریفی ۲۰۲۶ رای
۶- علی جان علی نژاد ۲۰۱۳ رای
۷-سبزعلی ویسی ۱۹۶۸ رای
۸-احسان حبیبی ۱۹۴۳ رای
منتخبان شورای شهر مارگون از توابع شهرستان بویراحمد مشخص شدند.
نفرات نخست تا پنجم شورای شهر مارگون بویراحمد به ترتیب زیر مشخص شدند:
ایرج فقاهتی، صادق افتاده، علی قلی کامیابی، محمد دانشینسب و بهزاد فلسفی منتخبان شورای شهر مارگون از توابع شهرستان بویراحمد است.
مهرداد انبازپور اظهار داشت: نادر گرامی با ۲هزارو ۸۹۳ رای، بهادر دارسنج با ۲ هزار و ۸۳۱ رای، ابراهیم ظفری با ۲ هزارو ۶۸۲ رای، حبیب الله احمدی زاده با ۲ هزار و ۶۲۶ رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با ۲ هزارو ۲۶۳ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر باشت انتخاب شدند.
وی بیان کرد: مهدی قیصری زاده با یکهزارو ۹۸۳ رای، هما آذربخت با یکهزارو ۹۶۷ رای و سید جلال رحیمی بیدک با یکهزار و ۷۳۲ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند
اعضای شورای شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی در دور پنجم مشخص شدند.
محمد روحی فرد، فضل الله باغ سخا، خلیل دانشی اصل، شعبان بهمئی و غیب اله جاوریان به عنوان اعضای اصلی و فریبرز خرم پور و هوشنگ دهبانی نژادیان به عنوان اعضای علیالبدل مشخص شدند.
اعضای شورای شهر مادوان از توابع شهرستان بویراحمد در دور پنجم مشخص شدند.
محمدرضا یزدانپناه، حاتم پیام، سردار رحیمینسب، رضا فرخپور و علیرضا دانش از جمله ۵ عضو منتخب شورای شهر دور پنجم شهر مادوان هستند.
ارسال دیدگاه
نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد